Już wkrótce na półki sklepów muzycznych trafi nowy album koncertowy Dody. Przedpremierowa prezentacja wydawnictwa odbędzie się w kwietniu w warszawskim Teatrze Sabat.

Nadchodzące DVD będzie drugim takim wydawnictwem w karierze Doroty Rabczewskiej. Album zatytułowany Riotka Tour jest zapisem koncertu piosenkarki, który odbył się 5 listopada 2016 roku w Hotelu Arłamów w Ustrzykach Dolnych. Występ był częścią ogólopolskiej trasy koncertowej Dody, której nazwa została zaczerpnięta z tytułu jej singla z 2014 roku – Riotka. Za reżyserię i scenariusz całego przedsięwzięcia odpowiada sama piosenkarka.

DVD koncertowe z trasy Riotka Tour jest odpowiedzią na prośbę publiczności. Każdorazowo pod sceną gromadziło się średnio ok. 10 000 osób. Trójpoziomowa scena, na której odbywa się widowisko obejmuje powierzchnię aż 200m2. W trakcie show wielokrotnie zmienia się scenografia, która dopasowana jest do poszczególnych utworów. Efekty wizualne wzbogacone są o najnowocześniejsze oświetlenie, pirotechnikę, jak również skomplikowane wizualizacje. Dodzie na scenie towarzyszą uzdolnieni tancerze oraz muzycy. Starannie dobierane są kostiumy, które powstały we współpracy artystki z polskimi młodymi projektantami. Doda pokazuje nie tylko swój talent wokalny, ale również sprawdza się jako aktorka oraz tancerka.

Premiera albumu Riotka Tour odbędzie się 20 kwietnia 2017 r. Dzień wcześniej, w warszawskim Teatrze Sabat odbędzie się przedpremierowa prezentacja wydawnictwa.

Pierwsze koncertowe DVD Dody – Fly High Tour Live – zostało wydane w 2014 roku, a było zapisem koncertu, który odbył się 28 listopada 2013 r. we wrocławskiej Hali Stulecia.