Dział News Doda o polskich stacjach radiowych: "Czy muszę umrzeć, by z głośników mógł...

Doda o polskich stacjach radiowych: „Czy muszę umrzeć, by z głośników mógł zabrzmieć mój głos?”

Doda na swoich profilach social media odniosła się do komercyjnych stacji radiowych, które nie grają jej piosenek.

Pod koniec listopada ukazała się nowa piosenka Dody, Nie wolno płakać, która zapowiada jej najnowszy album. W ciągu tygodnia teledysk zdobył ponad 1,1 miliona odsłon na Youtube, a mimo to piosenka nie została zagrana w żadnej komercyjnej stacji radiowej. Całą sytuację skomentowała w swoich kanałach social media:

Bez pomocy radia, parę dni po premierze mamy milion wyświetleń. To przykre, że piosenka choć cieszy się tak dobrymi emocjami u słuchaczy konsekwentnie blokowana jest w największych radiostacjach. Przez 15 lat nie miałam u nich wsparcia, a moje kolejne single musiały radzić sobie same, podczas gdy innych artystów mogły liczyć na playlisty. Nie chce nic więcej poza tym co dostają inne piosenkarki. SZANSY DLA TEGO UTWORU, by ludzie słysząc go kilkukrotnie w radiu sami ocenili czy im się podoba czy nie. Póki co nie mają takiej możliwości, a ja nie umiem odpowiedzieć na powracające setki pytań od fanów: czemu Dody nie grają w radiach?  Mogę jedynie sama zadać swoje :Czy muszę umrzeć by z głośników mogł zabrzmieć  w końcu mój głos? ARTYSTA MARTWY JEST WIĘCEJ WARTY ?” – napisała na Instagramie Doda

Łukasz Jaćkiewicz
Fan muzyki alternatywnej, dobrego bitu i niespotykanej wrażliwości. Szukający nowych wrażeń, alternatywnych perełek i ludzi z pasją. Najbliższe są mu klimaty R&B, ale jest otwarty na wiele innych, ciekawych gatunków.

Popularne