Dział News Albumy Doda miała nagrać duet z Malikiem Montaną?

Doda miała nagrać duet z Malikiem Montaną?

Dość zaskakujące wieści przynosi nam strona VogulePoland.net. Według niej w przeszłości Doda dostała propozycję nagrania duetu z Malikiem Montaną.

Malik Montana niedawno na swoim InstaStories postanowił poodpowiadać na pytania swoich fanów. Jedno z nich dotyczyło, czy nagrałby coś z Dodą. Raper odpowiedział, że:

To tak jakbyś zapytał czy nagram coś z Marylą Rodowicz, która jest patronem Cwaniaków. Mega obrzydziła mi sama siebie w wywiadzie w którym do kamery kłamała mówiąc, że ja do niej pisałem.

Redaktorzy Vogule Poland postanowili to sprawdzić i  dotarli do korespondecji mailowej prowadzonej z Jakubem Kaczmarkiem z Universalu, z której wynika, że to strona Malika Montany dążyła do nagrania wspólnego utworu. Utworu jednak nigdy nie nagrano, a całą korespondencję możecie przeczytać na ich stronie. 

Łukasz Jaćkiewicz
Fan muzyki alternatywnej, dobrego bitu i niespotykanej wrażliwości. Szukający nowych wrażeń, alternatywnych perełek i ludzi z pasją. Najbliższe są mu klimaty R&B, ale jest otwarty na wiele innych, ciekawych gatunków.

Najpopularniejsze (48h)