Dział News Albumy Disclosure tworzą nowy album

Disclosure tworzą nowy album

Brytyjski duet Disclosure, znany z takich numerów jak Latch, Omen, White Noise i Magnets, podzielił się informacją, która z pewnością ucieszy ich fanów.

W lutym duet informował, że planuje zrobić sobie przerwę od tworzenia muzyki. Ciągle jednak bracia Lawrence pracowali nad swoim własnym muzycznym festiwalem Wild Life. Jak dowiadujemy się z ich ostatniego listu skierowanego do słuchaczy, tegoroczna edycja wydarzenia się nie odbędzie. Festiwal wróci w 2019 roku. Zamiast tego Disclosure rzucą się w wir pisania i nagrywania swojej trzeciej płyty.

Disclosure swój pierwszy singiel Offline Dexterity / Street Light Chronicle wydali w 2010 roku, lecz popularność przyniósł im kawałek Latch nagrany z Samem Smithem. Duet na koncie ma dwa albumy. Ostatni, Caracal, ukazał się w 2015 roku.

Zuzanna Janickahttp://www.the-rockferry.pl
Wielka pasjonatka muzyki, potrafiąca odnaleźć coś ciekawego w każdym gatunku. Autorka strony The-Rockferry, na której oprócz recenzji płyt znaleźć można całą masę innych muzycznych artykułów. Nałogowa uczestniczka koncertów. Wielka fanka Christiny Aguilery, Amy Winehouse, Kate Bush, Finka, Leonarda Cohena i zespołu The National.

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.