Dział News Dido nagrywa teledysk do nowego singla

Dido nagrywa teledysk do nowego singla

Już w przyszłym roku premiera długo oczekiwanej płyty Dido. Wokalista właśnie pracuje nad teledyskiem do kolejnej zapowiedzi Still on My Mind.

Wydany w listopadzie utwór Hurricanes do jedynie przedsmak nowej płyty Dido. Wokalistka ostatnio zapowiedziała na Twitterze, że pierwszym, oficjalnym singlem z płyty Still on My Mind, która ukaże się 8 marca zostanie utwór Give You Up. Nie wiadomo, kiedy będzie mieć on swoją premierę, jednak pewne jest, że trwają pracę nad towarzyszącym mu teledyskiem.

Dido na swoich kanałach w social-media opublikowała zdjęcia z planu zdjęciowego. Wiadomo, że wokalistka nad wideo do Give You Up pracuje z Sophie Muller, która w swojej karierze współpracowała między innymi z Bebe Rexhą, Shakirą, Kylie Minogue, OneRepublic czy Sophie Ellis-Bextor .

Arkadiusz Zroślak
Student zarządzania kultura i mediami na Uniwersytecie Jagiellońskim. Nie zamyka się w określonych gatunkach muzycznych, jednak najwięcej miejsca na playliście zajmuje pop zarówno w wersji mainstreamowej jak i alternatywnej. Baczny obserwator Eurowizji, który w wolnych czasie stara się szukać nowych bodźców muzycznych.

Popularne