Dział NewsOpinie, wypowiedzi, komentarze

Demi Lovato w ogniu krytyki przez swój niestosowny żart



Amerykańska wokalistka Demi Lovato postanowiła zażartować na Twitterze. Niestety nie skończyło się to dobrze, ponieważ za swój żart została ostro skrytykowana.

Demi Lovato opisała na Twitterze historię, jak zamówiła swojemu ochroniarzowi (Maxowi) prostytutkę do pokoju.

Zatrudniłam dziewczynę na noc w Las Vegas i kazałam jej pójść do pokoju Maxa, aby go zaskoczyła. Ta zaczęła go dotykać i łapać za krocze bez jego pozwolenia. Chwilę później bardzo się wkurzył – napisała gwiazda.

Wpis wywołał oburzenie wśród komentujących, którzy opowiedzianą historię uznali za przejaw molestowania seksualnego. Zarzucili wokalistce, że sama na pewno nie chciałaby znaleźć się w takiej sytuacji oraz podkreślali, iż molestowanie seksualne nie tyczy się wyłącznie kobiet, ale i mężczyzn.

Piosenkarce, po tak ostrej krytyce, pozostało jedynie przeprosić za swój wpis:

Do wszystkich, którzy mnie atakują… Posłuchajcie słów utworu Warrior i może będziecie mieć więcej współczucia dla kogoś, kto popełnił zwykły błąd. Wiem o molestowaniu seksualnym, nie musicie mnie pouczać. Przepraszam, że ktoś poczuł się dotknięty.

W obronie Amerykanki stanął sam zainteresowany, studząc emocje krytykujących artystkę:

Wszyscy musicie dorosnąć. To był żart i dowcip ze strony kogoś, z kim świetnie się pracuje – skwitował krótko Max.

Demi Lovato posiada w swojej dyskografii sześć albumów studyjnych. Ostatni, zatytułowany Tell Me You Love Me, ukazał się w ubiegłym roku.

Tags
Show More


Mateusz Plata

Studiuje na Uniwersytecie Gdańskim. Słucha bardzo dużo muzyki, głównie popu, ale nie skreśla żadnego innego gatunku. W szczególności interesuje go szwedzki pop i tamtejszy rynek muzyczny, toteż w jego słuchawkach najczęściej wybrzmiewają dźwięki płynące prosto ze Szwecji, począwszy od Zary Larsson, kończąc na klasykach takich jak ABBA czy Roxette.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.