Dział NewsGleeProgramy muzyczne w TVX Factor USA

Demi Lovato opuszcza X Factor USA. Glee równieżŹródła magazynu People ogłosiły informację, której nikt się nie spodziewał – po dwóch sezonach Demi Lovato zdecydowała się nie kontynuować swojej przygody z jurorowaniem w amerykańskiej edycji programu X Factor.

Już dziś miejsce będzie miała pierwsza część dwuodcinkowego finału trzeciej edycji programu. Żadna z podopiecznych Lovato nie dotarła do finału. People twierdzi:

Demi Lovato opuszcza X Factora. Powód? W przyszłym roku zamierza ona poświęcić się w całości swojej muzyce.

Wkrótce zakończy się również sześcioodcinkowych kontakt Demi z producentami serialu Glee – i tu również istnieje informacja, że linia historii Dani, którą gra Demi nie będzie kontynuoowana. Wszystko jest decyzją samej Lovato.

W przyszłym roku Lovato rusza w trasę koncertową The Neon Lights Tour, a towarzyszyć jej będą Little Mix, Fifth Harmony oraz Cher Lloyd.

Tags
Show More


Łukasz Mantiuk

Wydawca i redaktor naczelny All About Music, na stałe (i z miłości) osiedlony w najpiękniejszym mieście Polski, Gdańsku. Miłośnik mainstremu oraz wszystkiego, co niemainstremowe. Lubi proste rzeczy i eksperymentalne, ciekawe i nudne, nowe i stare. Beyoncé i Marylę Rodowicz, Years & Years ale i Evanescence. Popowo i rockowo, soulowo i elektronicznie.

Related Articles

4 Comments

  1. „Wkrótce zakończy się również sześcioodcinkowych kontakt Demi z producentami serialu Glee” chyba sześcioodcinkowy!

      1. Kto czeka w Polsce, ten w Polsce. :) W Polsce to rzadko jakiego koncertu idzie się doczekać, chociaż i tak na chwilę obecną organizują ich więcej niż kiedyś. :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.