Dział News Demi Lovato ogłosiła europejską trasę koncertową

Demi Lovato ogłosiła europejską trasę koncertową

Demi Lovato dotrzymała obietnicy złożonej kilka miesięcy temu europejskim fanom. Wokalistka po raz pierwszy w swojej karierze zawita do Europy z trasą koncertową.

Podczas licznych wywiadów promujących najnowszy studyjny album Demi wokalistka cysto wspominała, że jej priorytetem na przyszły rok jest trasa po Europie. Artysta dotrzymała słowa i 12 lutego udostępniła pełną rozpiskę europejskiej części trasy Tell Me You Love Me Tour. Demi zagra w sumie 16 koncertów w Europie. Bilety trafią do sprzedaży już w ten piątek.

Zanim jednak wokalistka przyleci do Europy zagra serię koncertów w USA i Kanadzie. Wspomniane występy są częścią wspólnej trasy Lovato DJ Khaleda, która rozpocznie się już 26 lutego. W rolę supporta wcieli się Kehlani. Podczas obu tras Demi będzie promowała swój najnowszy, szósty studyjny album zatytułowany Tell Me You Love Me.

Dariusz Kozera
Studiuje na Uniwersytecie Przyrodniczym. Słucha głównie popu, jednak żaden gatunek muzyczny nie jest mu obcy. Miłośnik twórczości Ariany Grande, Demi Lovato, Jessie J. Uważa, że dzień bez muzyki, to dzień stracony.

Najpopularniejsze (48h)