Dział NewsMam Talent!Programy muzyczne w TV

Delfina i Bartek wygrali piątą edycję Mam Talent!Za nami piąty finał Mam Talent! Były łzy wzruszenia i gorzkie łzy rozczarowania. Jedni zachwycili kolejny raz, inni niestety nieco zawiedli. Kto okazała się szczęśliwym zwycięzcą?

Finałowy odcinek jak zwykle prowadzili Marcin Prokop i Szymon Hołownia, którzy zabawiali nas swoimi wg nich surowcami (czyt. sucharami).

Odcinek rozpoczęli Recykling Band, którzy wykonali zabawny numer o recyklinku, zmieniając numer Benny’ego Bennassi’ego Satisfaction, oczywiście wykonując go na instrumentach własnoręcznie stworzonych z surowców wtórnych. Dla Chylińskiej był to mega strzał.

Po nich wystąpił sławny pan Kostek. Po mrożącym krew w żyłach odcinku półfinałowym tym razem Kostek układał  równocześnie dwie kostki. Później usłyszeliśmy małą Kingę. Dziewczynka zaśpiewała  bajkową piosenk i zachwyciła jury. Później przyszedł czas na Delfinę i Bartka, którzy zabrali nas w magiczny świat artystycznej gimnastyki.  Następnie w tanecznych popisach wystąpił duet Elita, zaśpiewał Bartek Grzanek (Whataya Want From Me), oraz pokazał się w iluzjonistycznym występie zespół Multivisual. Podobnie jak Delfina i Bartek gimnastyczne rewolucje pokazało trio ETC, po nich zatańczyli zabawni Pitzo & Polssky. Ostatnia wystąpiła Anna Filipowska, która podobnie jak w odcinku półfinałowym zachwyciła jury.

Po wszystkich występach przyszedł czas na gościa specjalnego. W finałowym odcinku gościem była Ewelina Lisowska, która zaśpiewała swój ostatni przebój Nieodporny rozum. Po jej występie zostały ogłoszone wyniki. I tak do finałowej trójki przeszli  Delfina i Bartek, Ania Filipowska oraz Pitzo&Polssky. Ostatecznie piątą edycję Mam Talent wygrali Delfina i Bartek!

Tags
Show More


Marta Mrowiec

Gdyby nie muzyka zapewne więcej pisałaby o książkach. Gdyby nie książki pewnie więcej pisałaby o muzyce. Słucha głównie rapu, ale jest też otwarta na to co dziwne, eksperymentalne i odkrywcze. Unika przeciętności i tego co akurat modne, chyba że jest dobre. Często wraca do starszych,polskich kawałków, które mają swój specyficzny klimat.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.