Bloger, wokalista i idol nastolatek tak w kilku słowach określić można Dawida Kwiatkowskiego. Poznajcie szczegóły jego debiutanckiego wydawnictwa.

Debiutancki krążek Dawida Kwiatkowskiego nazywać się będzie 9893. Jego premiera jest zapowiedziana jest na 19 listopada. Znajdziemy na nim dwanaście utworów oraz dodatkowy trzynasty remix. Do tej pory płytę promował jeden singiel Biegnijmy, który zyskał dużą rzeszę sympatyków. W przyszłym tygodniu swoją premierę ma mieć utwór Na Zawsze, który został napisany przez Ewelinę Lisowską i wybrany na drugi singiel promujący krążek. Po za tym na albumie znajdziemy dwa duety: pierwszy w piosence Mój świat z Patrykiem Kumórem oraz drugi, 2+2 z Jayem Delano.

All About Music objęło płytę patronatem.

Większość tekstów stworzonych na płytę zostało napisanych przez samego Dawida. Mastering płyty zaś został zrobiony we Francji.

To 4 miesiące ciężkiej pracy mojej i producentów, całych dni w studiu, tysięcy rozmów, wielu godzin stresu i 100% prawdy, którą pewnie sami usłyszycie. Album dedykuje głownie osobom, które kocham – mojej rodzinie, przyjaciołom i fanom, którzy są dla mnie najważniejsi – opowiada sam wokalista

 1. Mój Świat (feat Patryk Kumór)
 2. ONI – intro
 3. Biegnijmy
 4. 2+2 (feat Jay Delano)
 5. Na Zawsze
 6. Dla Ciebie
 7. #ALOHA
 8. Teraz boję się
 9. 3 żywioły
 10. Wytrzymać chcę
 11. Tathagata
 12. Qi
 13. Biegnijmy (Fiver Remix)

Dawid Kwiatkowski

 • Alicja Ewelina Szafran

  Zamordowali mnie tą okładką, serio.

 • Piotr Tubacki

  Nie wiem kto wyszedł z pomysłem by to zdjęcie było okładką tej płyty. Według mnie jest brzydka. :/

 • Krystian

  Pierwszy singiel to porażka.
  Okłada… Wygląda jak zmęczony całonocnym zażywaniem trunków wysoko procentowych lub innych substancji odurzających a na głowie trochę siana.
  Zobaczymy co będzie dalej.

 • Marcin Petruk

  Niby śpiewać każdy może, ale jeśli wszystkie piosenki są tekstowo podobne jak „Biegnijmy”, to nie wyjdzie z tego nic godnego uwagi :P A okładka to katastrofa – w dodatku marnie zrobiona w Photoshopie…