Dział News Albumy Nowy teledysk: Dawid Kwiatkowski - Droga

Nowy teledysk: Dawid Kwiatkowski – Droga

Pierwszym singlem promującym nowy album Dawida Kwiatkowskiego jest utwór Droga. Trzeci w karierze krążek Dawida ukaże się już 2 grudnia. 

Po zakończonej promocji krążka Pop&Roll Dawid Kwiatkowski nie zwolnił tempa i przygotował kolejny muzyczny projekt ku uciesze swoich fanek. Album zatytułowany Element Trzeci w sklepach muzycznych pojawi się za niecały miesiąc. Ale już teraz dostępny jest do zamówienia pre-ordem płyty.

Pierwszym utworem zapowiadającym nowe wydawnictwo jest piosenka Droga. Autorami tekstu piosenki są Dawid Kwiatkowski Hanna Hołek, która wraz z Arkadiuszem Kopera odpowiedzialni są za muzykę. Teledysk do kawałka Droga został zrealizowany w czterech krajach Europy: w Czechach, Austrii, Słowenii i Chorwacji. To opowieść o ucieczce od tłoku, zamieszania i problemów życia codziennego.

 

Łukasz Tworzewski
Student III roku prawa na UKSW w Warszawie. Stara się słuchać każdego gatunku muzycznego, poszukuje ciągle nowych brzmień, które oddziałują i wywołują emocje . Docenia muzykę niekomercyjną, niszową . Każdą wolną chwilę chętnie spędziłby na koncertach.

Popularne