Dział NewsWydawnictwa książkowe

David Bowie – STARMAN. Drugie wydanie biografii o Bowie’em wkrótce w sklepach23 listopada ukaże się drugie wydanie monumentalnej biografii zmarłego na początku roku Davida Bowiego.

STARMAN. Człowiek, który spadł na ziemię autorstwa Paula Trynki to obszerne podsumowanie kariery Davida Bowiego. Każdy epizod kariery muzyka został opisany z niezwykłą dbałością o szczegóły, które przeplatają się z licznymi anegdotami z życia artysty. To już drugie wydanie biografii ikony popkultury. Książka trafi ponownie na sklepowe półki już 23 listopada.

David Bowie, a właściwie David Robert Jones – brytyjski wokalista, multiinstrumentalista, kompozytor, producent, także aktor. Zaczął występować pod pseudonimem David Bowie, aby nie mylono go z perkusistą zespołu The Monkees (Davy Jones). W ciągu całej kariery artystycznej jego płyty ukazały się w łącznym nakładzie ponad 136 milionów egzemplarzy. W 1996 roku został nominowany do Rock and Roll Hall of Fame. Po 18 miesiącach walki z nowotworem zmarł 10 stycznia tego roku.

Tags
Show More


Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.