Dział Wideo Daria Zawiałow prezentuje nowy teledysk

Daria Zawiałow prezentuje nowy teledysk

Na debiutancki album Darii Zawiałow czeka wiele osób. Zanim krążek ujrzy światło dzienne, artystka podgrzewa atmosferę nowym utworem. Posłuchajcie piosenki Kundel bury.

Daria Zawiałow z muzyką związana jest od najmłodszych lat. Występowała w takich programach jak Od przedszkola do Opola, Mam Talent czy wreszcie w X Factor, który to zapewnił jej dużą popularność. W kwietniu minionego roku wokalistka podpisała kontrakt z wytwórnią muzyczną Sony Music i rozpoczęła pracę nad debiutanckim krążkiem.

Efektów jej pracy w studio mogliśmy już posłuchać. Pierwszym singlem, który zaprezentowała był utwór Malinowy Chruśniak. W sierpniu z kolei poznaliśmy piosenkę Lwy.

Kundel bury to kolejna zapowiedź debiutanckiej płyty Darii. Jej premiera odbyła się 12 października. 2 dni później, w serwisie YouTube ukazał się stworzony na potrzeby utworu teledysk.

Łukasz Tworzewski
Student III roku prawa na UKSW w Warszawie. Stara się słuchać każdego gatunku muzycznego, poszukuje ciągle nowych brzmień, które oddziałują i wywołują emocje . Docenia muzykę niekomercyjną, niszową . Każdą wolną chwilę chętnie spędziłby na koncertach.

Popularne