Dział NewsInformacje ogólne

Dalsze losy Idola

Przedstawiciele Polsatu oznajmiają, że zakończenie emisji jednego z talent show, którym jest Idol nie są jeszcze przesądzone.

Po 12 latach nieobecności program powrócił wiosną 2017. Wzmagania uczestników oceniało jury w składzie: Elżbieta Zapędowska, wokalista Lady Pank Janusz Panasewicz, Ewa Farna oraz Wojtek Łuszczykiewicz z grupy Video. Z kolei prowadzącym programu był Maciej Rock.

Zwycięzcą ubiegłorocznej edycji programu okazał się Mariusz Dyba, znany również jako wokalista grupy Chemia. Do ścisłego finału weszli również Karolina Artymowicz oraz Jakub Krystyan.

Stacja telewizyjna jest zadowolona z wyników oglądalności talent show, które średnio osiągały 1,4 miliona widzów. Jednak okazuje się, że w czasie trwania programu Polsat przegrywał z konkurencyjnymi stacjami telewizyjnymi. Jeżeli chodzi o kolejną edycję to szefowa PR-u Polsatu, Ewa Wojciechowska, zdradza, że nie mają jeszcze żadnych planów na jesienną ramówkę.

Tags
Show More


Related Articles

One Comment

  1. Ta edycja była żenująca. Oglądałem na yt niedawno jakiś odcinek i tam jury w osobie p. Zapędowskiej czy p. Cygana wypowiadało się niezwykle merytorycznie, zwracało uwagę na interpretację, dykcję. Teraz to tanie show, przepychanie miernot kosztem dobrych uczestników, którzy niestety nie mają wzruszającej historii o byciu matką/sierotą/osobą niepełnosprawną. Ponadto dobór muzyki… dno. Wciskają ludziom takie gnioty, na których wszyscy się wykładają. W finale podobno uczestnicy mieli dowolność i nagle wszystkim szło dobrze. Niech przemyślą ten format i wrócą za rok.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *