Dział NewsProgramy muzyczne w TVX Factor USA

Czwartą edycję The Voice USA wygrywa Danielle Bradbery, Blake Shelton po raz trzeci najlepszym juroremSezon ogórkowy rozpoczął się nie tylko w Polsce. Programy talent-show na całym świecie powoli dobiegają końca, podobnie było w Stanach Zjednoczonych. Czwarty sezon The Voice of USA wygrała…

18 czerwca 2013 to jeden z najszczęśliwszych dni w życiu 16-letniej Danielle Bradbery z Teksasu. To właśnie ona, dzięki głosowaniu widzów, została okrzyknięta laureatką czwartej edycji programu The Voice USA. W finale pokonała Michelle Chamuel (z drużyny Ushera) oraz duet The Swon Brothers, którzy (podobnie jak Danielle) brali udział w programie pod opieką Blake’a Sheltona. W finale wykonała, jak wszyscy finaliści, trzy utwory. Zaprezentowała utwór Maybe It Was Memphis Pam Tillis, które po raz pierwszy zaśpiewała w rundzie decydującej o tym, czy piosenkarka dołączy do finałowej, trzyosobowej drużyny Blake’a. To właśnie z nim zaśpiewała drugi z konkursowych utworów – Timber, I’m Falling In Love Patty Loveless. Ostatni, trzeci numer Born to Fly z repertuaru Saray Evan ostatecznie zapewnił Bradbery wygraną.

Danielle & Blake

Młoda piosenkarka została drugą zwyciężczynią programu (trzeci sezon wygrała piosenkarka Cassadee Pope) oraz trzecią podopieczną Blake’a Sheltona, która zgarnęła tytuł Głosu Ameryki (poza Bradbery i Pope, w drugiej edycji w drużynie amerykańskiego muzyka country znalazł się zwycięzca – Jermaine Paul).

Kto zostanie następcą Danielle Bradbery z Teksasu i wygra piątą edycję The Voice? Kolejna edycja show rozpocznie się jesienią przyszłego roku. Ushera i Shakirę zastąpią powracający Cee Lo Green oraz Christina Aguilera. Niezmiennie, po raz piąty powróci Blake i Adam Levine.

Tags
Show More


Sergiusz Królak

20-letni tancerz, dziennikarz muzyczny od zawsze zafascynowany muzyką. Interesuje się szeroko pojętą muzyką - od popu, soulu, R&B, aż po jazz. Nie zamyka się w jednym gatunku, pragnie ciągle się rozwijać.

Related Articles

9 Comments

 1. Czy w The Voice są inne zasady niż w polskiej wersji (chodzi mi o to, w jaki sposób dochodzi do eliminacji zawodników…). A zwycięstwo było raczej przewidywalne, USA kochają country… :)

  1. Albo kochają country albo Blake’a :D
   Zasady są inne albo od tej edycji mają wprowadzić zmiany.
   Brawo młoda zdolna dziewczyna. Oby niezostała zapomniana jak zwycięzcy 1 i 2 edycji. Mogłaby niepójść w country ale to już czas pokaże :) Trzymam kciuki :) No i czekam na piąty sezon :)

   1. Chciałbym aby zasiedli wszyscy w szóstej edycji, tzn. Cristina, Cee, Adam, Blake, Shakira i Usher. To byłoby ciekawe… :D Też czekam na piąty sezon, i niech ktoś wreszcie wyda porządną płytę, bo na razie Xfactor i The Voice (amerykańskie wersje) nic nie wniosły… a brytyjskie (no cóż… One Direction…)

    1. taki chyba plan jest na 6 sezon :) Ciekawy pomysł, który pewnie przyciągnąłby sporą widownię :) Nadzieja jest w Pope, która wygrała zeszłą edycję. Jej piosenka już notuje obecność na Billboard Hot 100 :)

     1. tak, tylko jeżeli nie masz utworu w top20 lub albumu w top10 to nie zaistniejesz na rynku amerykańskim :)

  2. Gdy zostaje dwunastu uczestników – po troje z każdej drużyny to wtedy odpadają w każdym odcinku po dwie osoby, niezależnie z jakiej drużyny. Dlatego w finale Blake miał dwoje podopiecznych, a Usher jednego. Shakira i Adam nikogo.

   1. w Polskiej edycji też tak powinno być, odpadli fajni wokaliści i wokalistki, a zdanie trenerów nie jest zawsze słuszne, i często są stronniczy …

 2. Widziałem, że Blake znów wygra. Jak odpadły te dwie laski od Adama Levine’a to już wiedziałem co będzie dalej…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.