Dział NewsProgramy muzyczne w TVX Factor Polska

Czwarta edycja X Factora. Oto finaliściW sobotę jurorzy w składzie Kuba Wojewódzki, Czesław Mozil, Tatiana Okupnik i Ewa Farna dokonali ostatecznych wyborów – oto dwunastka finalistów odcinków na żywo czwartej edycji X Factora. Kto wygra?

Kuba Wojewódzki – Zespoły

Trzynasta w Samo Poludnie
Hatbreakers
Cała Góra Barwinków

Czesław Mozil – Chłopacy

Artem Furman
Kuba Jurzyk
Kuba Jonkisz

Ewa Farna – Dziewczyny

Magdalena Bal
Daria Zawiałow
Marta Bijan

Tatiana Okupnik – starsi

Anna Tacikowska
João de Sousa
Karolina Duszkiewicz

Kto jest Waszym faworytem?

Tags
Show More


Łukasz Mantiuk

Wydawca i redaktor naczelny All About Music, na stałe (i z miłości) osiedlony w najpiękniejszym mieście Polski, Gdańsku. Miłośnik mainstremu oraz wszystkiego, co niemainstremowe. Lubi proste rzeczy i eksperymentalne, ciekawe i nudne, nowe i stare. Beyoncé i Marylę Rodowicz, Years & Years ale i Evanescence. Popowo i rockowo, soulowo i elektronicznie.

Related Articles

One Comment

  1. W końcu piszecie o x-factorze już myślałem, że sobie go odpuściliście. Muszę przyznać, że dosyć kontrowersyjne decyzje i tam gdzie ktoś się wydawał pewniakiem Lanberry czy zespół Poprzytula tak klops i wielkie niedowierzanie bo nie wiem czym się kierowali tylko się człowiek nerwów najadł i tyle. Do każdego właściwie mam zarzut począwszy od Czesława, który nie wziął do piątki Mateusza Guzowskiego a zabierając Loczka to było dla mnie jedno wielkie nieporozumienie co on w niej robił. W występie Artema przeszkadzała mi nadmierna gestykulacja. Szkoda mi trochę Kacpra bo wypadł naprawdę nieźle i obok Kuby Jonkisza (występ bez jakiegokolwiek zarzutu daleko na pewno zajdzie w tym programie a całus w czoło jurora mistrzostwo :D) był dla mnie pewniakiem. Kuba popełnił dwie pomyłki, które odesłał do domu. Zespół Poprzytula takie wielkie pokłady nadziei w nim pokładałem i ich atutem było właśnie to, że ich aranż był inny, dziwny (nie znaczy gorszy!!) z charyzmatyczną wokalistką czy Pop It Up naprawdę to ich chciało by się słuchać i słuchać bo te covery potrafili tak przerobić, ze były centralnie ‚ich’ mając ciekawe pomysły na utwory. A czarny koń zespołów mam tutaj na myśli Hatbreakersów trochę taki słaby występ jak na nich. 13 w samo południe trochę będzie komedia jak nakażą im grać jakieś badziewne popowe kawałki z którymi sobie nie poradzą i odlecą w pierwszym czy drugim odcinku.Tatiana miałem wrażenie, że była częściowo nie obecna przesłuchując swoją piątkę a już największe rozczarowanie wywalić Lanberry! W Voice nikt się nie odwrócił tutaj było lepiej. A Joa trochę mnie już zaczyna irytować, bo ok raz, dwa można się pośmiać, ale z każdym kolejnym razem to już będzie się robiło nudne i przewidywalne i na takim czymś może daleko zajść. Pierwsze ciary przeszły mnie po wykonaniu Anny, naprawdę wywalić jeszcze te histeryczne płacze i będzie się na dawać na scenę idealnie bo kawał głosy jest. Najtrudniejsze zadanie to miała jednak Ewa, w ciemno stawiałem Darie, Agate i Marte. Agata to się raczej wkopała tym utworem to ją pogrzebało, nie pokazała wyżyn swojego przecież potężnego głosu najsłapszy wykon w porównaniu do pozostałych dziewczyn. Po wykonie Darii miałem największe ciary, fenomenalny występ nic dziwnego, że dostała się na live i jeszcze znajdzie się w głównym finale obstawiam :D.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.