Dział News CupcaKKe chciała się zabić. Raperka wydaje specjalne oświadczenie o swoim stanie zdrowia

CupcaKKe chciała się zabić. Raperka wydaje specjalne oświadczenie o swoim stanie zdrowia

Jedna z bardziej popularnych amerykańskich raperek młodego pokolenia opowiedziała o stanie swojego zdrowia. Nie jest z nią najlepiej.

CupcaKKe to prawdziwy fenomen ostatnich miesięcy. Raperka ma za sobą wydanie czterech płyt, ale to te dwie z 2018 roku przyniosły jej wielką popularność. Artystka miała również występować na trasie z Iggy Azaleą, ale ta ją odwołała.

Wszystko wskazuje na to, że artystka nie radzi sobie w życiu prywatnym. Kilkadziesiąt godzin temu umieściła w sieci tweet w którym obwieściła, że chce popełnić samobójstwo. Wpis był na tyle niepokojący, że jej przyjaciele wezwali odpowiednie służby do pomocy, które zabrały ją do szpitala.

Raperka kilka godzin później wydała mini oświadczenie, w którym informuje, że od dłuższego czasu walczy z depresją. Przeprosiła swoich fanów za wypowiedź o samobójstwie i poinformowała, że jest gotowa przyjąć otrzymaną pomoc, której potrzebuje. Chciałaby być szczęśliwa i dalej nagrywać muzykę.

Łukasz Jaćkiewicz
Fan muzyki alternatywnej, dobrego bitu i niespotykanej wrażliwości. Szukający nowych wrażeń, alternatywnych perełek i ludzi z pasją. Najbliższe są mu klimaty R&B, ale jest otwarty na wiele innych, ciekawych gatunków.

Popularne