Po aferze w nowozelandzkim X Factorze Natalia Kills usunęła się na trochę w cień. Powraca jednak z nowym muzycznym projektem.

Kills wraz ze swoim mężem Willy Moonem założyła zespół Cruel Youth. Duet zaprezentował właśnie swój drugi singiel. Piosenka nosi tytuł Diamond Days. Poprzedni numer Cruel Youth to Mr. Watson. Obie kompozycje zapowiadają epkę, która ukazać ma się jeszcze w tym roku.

Dyskografię Natalii Kills zamyka album Trouble z 2013 roku. Płytę promowały takie numery jak Problem i Saturday Night. W ubiegłym roku Kills współtworzyła piosenki Holy Water dla Madonny i Kiss It Better dla Rihanny.

28 września zadebiutował klip do singla. Za jego reżyserię odpowiada Asha Fuller.

10 KOMENTARZE

  1. Wow, nie wierzę własnym oczom, w to co widzę, szkoda, że nie ma mnie, kto uszczypnąć.
    I to jest dla mnie kwintesencja słowa muzyka, nic więcej od muzyki nie potrzebuję. Ta kobieta ma niezwykły dar i udowadnia to za każdym razem, gdy tworzy coś nowego <3 Dzięki za posta :)
    EDIT : Hej, a skąd konkretnie info, że to ma być EPka wydana w tym roku, bo przewertowałem wszystko, co się dało na ten temat wzdłuż i wszerz i NK wspomina cały czas tylko bardzo ogólnikowo o " nowej muzyce" , a czy to będzie EP, czy LP raczej nie znalazłem ani słowa..

    • Oboje z Willym Moon byli sobie jurorami w 2 sezonie The X Factor NZ,wszystko szło cacy,do momentu,aż NK jednokrotnie zjechała jednego gościa od góry do dołu za kompletny brak oryginalności i „skopiowanie stylu jej męża” a wspomniany mąż się przyłączył. Co prawda chociażby przy castingowym występie dała mu owację na stojąco, co pokazuje,że to był jednorazowy komentarz,nie osobista sprawa, ale to wystarczyło producentom programu,by wyedytować ją na największy czarny charakter internetu,bo scena „znęcania się,gnębienia” itp. bo i takie oskarżenia padały rozeszła się globalnie i cel został osiągnięty – oboje zostali wyrzuceni, ale co gorsze potępieni przez internautów (w tym nie da się ukryć AAM,sam pamiętam swoje walki z typowym zaślepionym rzucaniem kamieniami w jej kierunku) – fala hejtu była druzgocąca – obczaj sobie oceny pod jej nowszymi teledyskami i zablokowane komentowanie, co jest efektem tej ohydnej sprawy, albo wpisz w yt „Natalia Kills Joe Irvine comment” . Ta sytuacja pokazuje, jak łatwo ludźmi zmanipulować : Simon Cowell szczyci się mianem tzw. bad cop w jury, mówi tysiąc razy gorsze rzeczy co odcinek, a jednak ludzie go uwielbiają, bo tak jest prezentowany. Jak krążą plotki NK zastanawiała się nad odejściem z jury, po kręceniu pierwszych odcinków,bo „to wszystko nie wyglądało , tak jak sobie wyobrażała”, no ale cóż twórcy programu jednak znaleźli sposób, żeby wyjść z głową. Szkoda,że zakopali tym samym karierę kogoś, kto na to nie zasługiwał. Na szczęście muzyki nie porzuciła i tym się zawsze broni.

    • @AAM I to akurat bardzo subiektywne stwierdzenie, można się z tym zgodzić, albo nie zgodzić tak samo jak z jej słowami. Ja o tyle, o ile nie zgadzam się z jej słowami, co do rzekomego kopiowania Moona, wszyscy wiemy,jakie to niedorzeczne (podobieństwo było bijące, ale sam Moon nie wynalazł tego looku i nie zastrzegł sobie do niego praw na Taylor Swift, więc aż taka reakcja,jakby charakterystyczność WM była choćby na poziomie takiego ikonicznego wręcz Jacksona była absurdalna,owszem.) nie zgadzam się tak samo z Waszym komentarzem. Nie zwyzywała go od najgorszych, była kulturalna i weźmy pod uwagę, że to był jeden komentarz (ona go nie mieszała z błotem co odcinek, co jest karygodnego w wyrażeniu skrajnie negatywnej opinii, przecież była tam jurorem?). Karygodny to był sposób, w jaki to wszystko zostało pokazane, nakręcone i wykalkulowane oraz to polowanie na czarownice(ę), które się potem rozegrało, bo ludzie zapominają,że oglądają reality show, fikcję.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here