AlbumyCałe albumyDział News

Craig David – The Time Is Now [ODSŁUCH]

Do sprzedaży trafił siódmy krążek Craiga Davida pod tytułem The Time Is Now. Posłuchajcie całości.

Craig David to brytyjski wokalista, autor piosenek, raper i producent muzyczny, który zdobył sławę na przełomie XX i XXI wieku. Jego debiutancka płyta Born to Do It z 2000 roku okazała się sporym sukcesem, rozchodząc się w kilku milionach kopii na całym świecie. W samej Wielkiej Brytanii wydawnictwo pokryło się sześciokrotną platyną. Pojawili się fani i przyszły pierwsze nagrody. Artysta zdobył w swojej karierze 13 nominacji do Brit Awards oraz 2 nominacje do nagrody Grammy. Teraz piosenkarz staje przed nowym wyzwaniem, bowiem właśnie ukazał się jego kolejny krążek.

Siódmy album studyjny Brytyjczyka został zatytułowany The Time Is Now. Jego premiera odbyła się 26 stycznia 2018. Na płycie znalazło się 15 premierowych utworów. Pierwszym singlem promującym projekt zostało nagranie Heartline, a drugim kawałek I Know You.

Tracklista:

 1. Magic
 2. Heartline
 3. Brand New
 4. Going On
 5. Love Me Like It’s Yesterday
 6. For The Gram
 7. Get Involved (feat. JP Cooper)
 8. I Know You (feat. Bastille)
 9. Live In The Moment (feat. KAYTRANADA & GoldLink)
 10. Love Will Come Round
 11. Somebody Like Me (feat. AJ Tracey)
 12. Focus
 13. Reload (Chase and Status & Craig David)
 14. Talk To Me
 15. Talk To Me, Pt. II (feat. Ella Mai)

Tags
Show More


Mateusz Plata

Studiuje na Uniwersytecie Gdańskim. Słucha bardzo dużo muzyki, głównie popu, ale nie skreśla żadnego innego gatunku. W szczególności interesuje go szwedzki pop i tamtejszy rynek muzyczny, toteż w jego słuchawkach najczęściej wybrzmiewają dźwięki płynące prosto ze Szwecji, począwszy od Zary Larsson, kończąc na klasykach takich jak ABBA czy Roxette.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *