Dział News Combichrist wystąpią w Polsce

Combichrist wystąpią w Polsce

Zdjęcie użytkownika Combichrist.Amerykańsko-norweski zespół Combichrist wyrusza w trasę Everybody Still Hates You. W lipcu zagrają dwa koncerty w Polsce.

Combichrist powracają do Polski po dwóch latach. Tym razem odwiedzą nasz kraj z okazji ich trasy koncertowej pod nazwą Everybody Still Hates You. Amerykańsko-norweska grupa, grająca muzykę industrial, EBM, elektronika i metalcore, zagra w Polsce dwa koncerty w lipcu. Pierwszy odbędzie się 26 lipca we wrocławskich Zaklętych Rewirach, a drugi 28 lipca w warszawskiej Proximie.

Podczas obu koncertów towarzyszyć im będą jeszcze dwie inne kapele ze Stanów Zjednoczonych – Wednesday 13 oraz Night Club. Pierwsza z nich wykonuje muzykę horror punk i hard rock, a druga dark wave, synth pop i synth wave.

Bilety na oba wydarzenia są już dostępne w sprzedaży.

Mateusz Plata
Studiuje na Uniwersytecie Gdańskim. Słucha bardzo dużo muzyki, głównie popu, ale nie skreśla żadnego innego gatunku. W szczególności interesuje go szwedzki pop i tamtejszy rynek muzyczny, toteż w jego słuchawkach najczęściej wybrzmiewają dźwięki płynące prosto ze Szwecji, począwszy od Zary Larsson, kończąc na klasykach takich jak ABBA czy Roxette.

Popularne