Co następnym singlem #57: Troye Sivan – Bloom

Pod koniec sierpnia do sklepów trafił drugi studyjny album Troye’a Sivana. Do tej pory promowało go pięć utworów, które zostały opublikowane przed wydaniem albumu. Jaki więc utwór powinien go promować teraz? Takie pytanie postawili sobie nasi redaktorzy.

Arek Zroślak: Lucky Strike

Z dotychczas niesinglowej zawartości płyty Bloom na kolejny singiel powinien zostać wybrany Lucky Strike. Utwór ten pokazuje brzmienie i klimat najnowszej płyty Troye’a, a na dodatek nie brakuje przebojowości i chwytliwości.

Patrycja Warczyk: Lucky Strike

Słuchając najnowszego albumu Troya Sivana moim zdaniem ciekawą piosenką jest ta przedostania – Lucky Strike. Osobista tematyka utworu połączona z klimatyczną muzyką, do której można potańczyć idealnie nadaje się na kolejny utwór promujący płytę Bloom

Patrycja Mucha: Lucky Strike

Drugi krążek w karierze Troye’a Sivana okazał się bardzo dobrym materiałem, który sprawił, że nie potrafiłam od razu wskazać kolejnego singla. Bloom składa się z dziesięciu utworów, gdzie cztery z nich status singla już posiadają. Kolejnym, który zdecydowanie powinien również nim zostać jest kawałek Lucky Strike z rytmicznym refrenem oraz cudownym wokalem piosenkarza.

Dariusz Kozera: Postcard featuring Gordi

Troye próbował już promować swój album poprzez taneczne i pozytywne utwory. Teraz przyszedł czas na coś z innej półki. Kolejnym singlem z płyty Bloom powinna zostać kompozycja Postcard. Ten piękny duet pomiędzy Australijczykiem a Gordi już przy pierwszym odsłuchu bardzo mi zaimponował. Z pewnością godnie reprezentowałby on drugi studyjny album Sivana.