Co następnym singlem?Dział Publicystyka

Co następnym singlem #46: Fergie – Double DutchessPo jedenastu latach fani Fergie doczekali się wydania następcy krążka The Dutchess. Końcem września na sklepowe półki powędrował album Double Dutchess, którym dzisiaj się zajmiemy. Sprawdźcie, jakie piosenki według naszych redaktorów mogłyby w dalszym ciągu promować to wydawnictwo!

Double Dutchess to drugi solowy album studyjny amerykańskiej piosenkarki – Fergie, na który fani musieli czekać aż jedenaście lat. Krążek światło dzienne ujrzał 22 września 2017 nakładem wytwórni Dutchess Music, Retrofuture Productions oraz BMG Rights Management. Do tej pory wydawnictwo to było promowane przez single: L.A. Love (La La)M.I.L.F. $., Life Goes On, You Already Know oraz A Little Work*.

  • ze względu na to, że kompozycja ta dopiero niedawno została wybrana na singiel promujący, nasi redaktorzy mogli tę piosenkę w swoim wyborze uwzględnić.

Sprawdźcie zatem, jakie podpowiedzi dla Fergie mają dziennikarze AAM!

Łukasz Mantiuk | wybieram: Save It Til Morning

Nie jest to moja ulubiona piosenka na krążku, nawet nie jest w TOP 3. Uważam jednak, że na ten moment ma największy potencjał komercyjny i powinna zostać nowym singlem. A Little Work również jest balladą, ale Save It Til Morning jest bardziej przystępne i bardzo podobne do Big Girls Don’t Cry, które przecież było sukcesem. Taka ciepła, familijna Fergie to jest to czego teraz potrzeba, na zimę, na okres wolniejszy. Żadne tam wielkie bangery.

Dariusz Kozera | wybieram: A Little Work

Moim zdaniem Fergie dokonała doskonałego wyboru. Jedyna piosenka, która jakoś może uratować album Double Dutchess to właśnie A Little Work. Ta mocna ballada z niby prostym, aczkolwiek bardzo ważnym przekazem może zachęcić słuchaczy do zapoznania się z całą twórczością artystki. Przy odpowiedniej promocji w stacjach radiowych oraz programach telewizyjnych piosenka z pewnością zyskałaby rozgłoś i pokazała Fergie od najlepszej strony.

Marta Muśko | wybieram: Tension

Wydawałoby się, że Double Dutchess i wszystko co się działo wokół jego osi jest idealnie wyważone – ogromny apetyt fanów na nowy materiał, Fergie głodna sukcesu i przede wszystkim umiejętne przekazanie treści. Jednak z racji nieokiełznanego wycieku i niedbałej promocji (należało wykorzystać okazję przy M.I.L.F. $), rollercoaster szybko spadł w dół, a razem z nim emocje związane z nadchodzącą premierą. Płytę wsparło już pięć singli, a ja wydłużyłabym listę o trzy kolejne. Na obecnym etapie o taneczne Tension, które udowadnia, że nawet starszy stylistycznie utwór jeżeli jest naprawdę udany, obroni się w każdej zastałej muzycznej rzeczywistości. Następnie zasłużoną szansę otrzymałoby Hungry i na zwieńczenie – Love Is Pain.

Christian Cieślak | wybieram: Enchanté (Carine)

Jak już wiemy, Fergie na swój piąty singiel wybrała A Little Work i zupełnie mnie to nie dziwi. Jest to jedna z najlepszych power ballad jaką miałem przyjemność usłyszeć kiedykolwiek. Teledysk do piosenki stworzył mój ulubiony reżyser muzycznych klipów, czyli Jonas Åkerlund, w dodatku z udziałem polskich kostiumów autorstwa Katarzyny Konieczki. Natomiast poza A Little Work, zaproponowałbym Fergie, by na swój kolejny singiel wybrała Enchanté (Carine). Niepowtarzalny rytm tej piosenki od razu wysyła nam zaproszenie na najbardziej taneczną imprezę tego stulecia i kompletnie nie chce wyjść z naszej głowy przez kolejne tygodnie.

Zuzanna Janicka | wybieram: Tension

Na kolejny singiel Fergie wybrałabym utwór Tension. To taneczna perełka, która brzmi, jakby w jednym utworze spotkały się Kylie Minogue i Britney Spears. I nie zrobiły tego w 2017 roku, lecz na przełomie wieków. Uwielbiam seksowny, kobiecy głos Fergie w tym kawałku.

Tags
Show More


Aleksandra Żeleźnik

Lat 23, studentka. Miłośniczka dobrej muzyki. Słucha wszystkiego co wydaje jej się interesujące i godne uwagi. Fanka Adama Lamberta, Arctic Monkeys oraz Royal Blood.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.