Daria Zawiałow szerokiej publiczności dała się poznać za sprawą swoje występu w talent show X Factor. Artystka po odpadnięciu z programu ciężko pracowała nad swoim debiutem fonograficznym. Pierwsze trzy single idealnie spełniły swoją rolę, dzięki czemu album nie przepadł bez echa. Jaka piosenka zatem powinna podtrzymać tę dobrą passę i dalej promować wydawnictwo A Kysz!?

A Kysz! to debiutancki album polskiej wokalistki Darii Zawiałow. Krążek swoją premierę miał 3 marca 2017 roku nakładem wytwórni Sony Music Entertainment. Do tej pory wydawnictwo to promowały trzy single: Malinowy chruśniak, Kundel bury oraz Miłostki.

Zobaczcie, jakie kompozycje na czwarty singiel typują redaktorzy All About Music:

Łukasz Mantiuk | wybieram: Noce Ukryte

Muzyka Darii Zawiałow jest znakomita, młoda artystka zebrała spore grono fanów. Koncerty się wyprzedają. Tak naprawdę nie wiele już jej potrzeba, aczkolwiek ja miałbym ochotę na radiowego hita. Skoro Natalii Nykiel udało się przebić, Dawidowi Podsiadło też, to czemu nie Darii? Wielka szkoda, że Kundel Bury nie „zaskoczył”, ale na krążku A Kysz! jest jeszcze wiele potencjalnych hitów. Jednym z nich mógłby zostać utwór Noce Ukryte. Jest dynamiczny, jest świeży, ma wpadający w ucho refren i idealnie nadaje się na wiosnę. To co, szturmujemy Noce Ukryte do zetki i rmfki? Halo, Sony Music Poland?

Łukasz Jaćkiewicz | wybieram: Pistolet

Daria Zawiałow z każdym kolejnym singlem przekonywała nas do swojej debiutanckiej płyty. Robiła to skutecznie, bo utwory naprawdę były godne polecenia. Nastąpił dzień premiery, a z nim kolejne kilka kompozycji wartych uwagi. Mi bardzo spodobał się Pistolet, który chętnie bym wybrał na singiel. Mam już nawet koncepcję teledysku.

Karolina Karkowska | wybieram: Niemoc

Daria Zawiałow to dobrze zapowiadająca się wokalistka. Wybór Kundla Burego i Malinowego Chruśniaka na single to strzał w dziesiątkę. Jednak to nie jedyne perełki na jej najnowszej płycie. Uwagę skupia również utwór dziesiąty – Niemoc. Nieco melancholijna melodia, która wycisza.

Łukasz Tworzewski | wybieram: Nie wiem gdzie jestem

Na debiutancki album Darii Zawiałow czekało bardzo wielu sympatyków polskiej muzyki. Jeśli ma się do czynienia z dobrą polską twórczością to apetyt wzrasta w miarę „słuchania”. Single przed premierą płyty serwowane były na najwyższym muzycznym poziomie. Malinowy Chruśniak, Kundel Bury czy Miłostki w doskonały sposób zapraszają do świata Darii. Na kolejny singiel typuje Nie wiem gdzie jestem. Świetny tekst i wpadającą w ucho melodie musi poznać zdecydowanie więcej osób.

Marta Mrowiec | wybieram: Pistolet

Debiut Zawiałow to jeden z albumów, na który długo czekałam i który mnie nie zawiódł. To album dojrzały i przemyślany. Każda z kompozycji idealnie pasuje na kolejny singiel, niemniej ja wybrałabym Pistolet. Nieco spokojniejsza kompozycja, w której bardziej wyeksponowany jest charyzmatyczny wokal młodej artystki.

Jonatan Paszkiewicz | wybieram: Pistolet

Zacznijmy od tego, że Daria nagrała album, którego mógłby pozazdrościć jej niejeden nie tylko debiutant, ale także wytrawny artysta, siedzący w branży muzycznej od lat. Każdy utwór z płyty A Kysz! jest charakterystyczny, każdy zapada w pamięć i każdy, na dobrą sprawę, mógłby zostać singlem. Osobiście, na nowy singiel typuję Pistolet – mój ulubiony utwór Darii, a na pewno jeden z. Banałem będzie, jeśli napiszę, że wszystko jest w nim idealne, ale tak właśnie jest. I chociaż opowiada o niespełnionej miłości, to jednak nastraja niezwykle pozytywnie.Paweł Markiewicz | wybieram: Nie wiem gdzie jestem

Mam wrażenie, że na A Kysz! znajdują się same potencjalne hity. Cokolwiek by nie zostało wybrane na singiel, to i tak odniesie dość spory sukces, i jeszcze bardziej pozwoli zasłynąć tej młodej wokalistce na polskim rynku muzycznym. Natomiast jeżeli muszę wybrać, to stawiam na Nie Wiem Gdzie Jestem. Kompozycja, która po pierwszym odsłuchaniu całego krążka zapadła mi najbardziej w głowie. To do dziś jeden z najchętniej odtwarzanych przeze mnie utworów. Piosenka ta powiewa świeżością, a całego klimatu i lekko śmiesznego patosu nadają chórki.

Piotr Krajewski | wybieram: Nie wiem gdzie jestem

Ten utwór aż krzyczy, aby wybrać go na kolejny singiel. To kolejna niezwykle interesująca propozycja, która ma ogromną szansę powtórzyć sukces Malinowego Chruśniaka i Kundla Burego. Nie wiem gdzie jestem kusi nieco delikatniejszym brzmieniem. Subtelne dźwięki skrzypiec i fortepianu łączą się z mocniejszymi gitarowymi partiami. Nie mogło też zabraknąć wyrazistego refrenu, gdzie Daria zachwyca świetnymi wokalnymi momentami. Żądam jak najszybciej teledysku!

Dominika Mrówczyńska | wybieram: Pistolet

Po kilku pierwszych, mocnych singlach chyba przyszła pora, aby lekko zwolnić tempo i pokazać subtelną stronę Darii Zawiałow. Żeby zrobić to w najlepszy z możliwych sposób trzeba pokazać światu utwór Pistolet. Delikatność i zmysłowość to dwa odczucia jakie przynosi na myśl zarówno tekst, jak i muzyka tej kompozycji. Nie brakuje w nim momentów, w których artystka pokazuje swoje możliwości wokalne, jednak jest to zdecydowanie najbardziej stonowany utwór z A Kysz!. Taką Darię również lubimy!

Dorota Kutnik | wybieram: Nie wiem gdzie jestem

A Kysz! Darii Zawiałow to istna perełka. Nadal zachwycam się tym debiutanckim krążkiem młodej artystki. Wcześniejsze wybory na single były bardzo udane, a mi samej trudno wybrać jedną piosenkę, bo każda ma w sobie coś intrygującego i oryginalnego. W końcu zdecydowałam się na ciekawe i nieco teatralne Nie Wiem Gdzie Jestem. Ten utwór pasuje mi do wymyślonego, baśniowego klimatu i cieszyłabym się, gdyby Daria poszła właśnie w tę stronę. Wydaje mi się, że Nie Wiem Gdzie Jestem to piosenka, którą można wypromować w pomysłowy sposób.