Dział NewsMam Talent!Programy muzyczne w TV

Co Magda Welc zrobiła z wygraną?Magda Welc to zwyciężczyni trzeciej edycji programu Mam talent!. W udzielonym niedawno wywiadzie opowiada, na co przeznaczyła wygraną oraz jakie ma plany na przyszłość.

Wokalistka planuje na poważnie zająć się swoją karierą muzyczną:

W planach na najbliższy okres mam pracę nad moim singlem, w którym chcę oddać coś w rodzaju hołdu artystom z wcześniejszych lat.

Pochwaliła się również, na co przeznaczyła 300.000 złotych, które było nagroda za zajęcie pierwszego miejsca w programie:

Wspólnie z rodziną wybudowaliśmy dom, o którym tak bardzo marzyliśmy. Pewną część wygranej przeznaczyliśmy na mój rozwój muzyczny.

Magda ma już na swoim koncie jeden album. Jego tytuł to Sianko na stół. Kolędy i pastorałki. Wydany został w 2011 roku z okazji świąt Bożego Narodzenia.

Tags
Show More


Zuzanna Janicka

Wielka pasjonatka muzyki, potrafiąca odnaleźć coś ciekawego w każdym gatunku. Autorka strony The-Rockferry, na której oprócz recenzji płyt znaleźć można całą masę innych muzycznych artykułów. Nałogowa uczestniczka koncertów. Wielka fanka Christiny Aguilery, Amy Winehouse, Kate Bush, Finka, Leonarda Cohena i zespołu The National.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.