Dział News Albumy Christina Aguilera przypomina wykonania live sprzed 10 lat

Christina Aguilera przypomina wykonania live sprzed 10 lat

Christina Aguilera postanowiła przypomnieć swoim fanom jedno ze swoich wykonań live, które zostało zarejestrowane 10 lat temu. Na Spotify niespodziewanie pojawiła się wersja koncertowa utworu Oh Mother, pochodzącego z albumu Back to Basics.

Płyta Back to Basics to ostatni duży sukces sprzedażowy Christiny Aguilery. Krążek ukazał się w 2006 roku i rozszedł się na świecie w ponad 5 milionach kopii. Jest to również ostatnie wydawnictwo Amerykanki, które znalazło się na szczycie listy Billboard 200.

Promocji Back to Basics towarzyszyła światowa trasa koncertowa, która obejmowała prawie 80 koncertów. Podczas występów w Australii wokalistka zdecydowała się nagrać DVD, a następnie wydać je pod nazwą Back to Basics: Live and Down Under (2008). W tym roku mija 10 lat od premiery wydawnictwa i Aguilera postanowiła zrobić swoim fanom niespodziankę. W serwisie Spotify pojawiła się wersja live singla Oh Mother, pochodzącego ze wspomnianego DVD.

Mateusz Plata
Studiuje na Uniwersytecie Gdańskim. Słucha bardzo dużo muzyki, głównie popu, ale nie skreśla żadnego innego gatunku. W szczególności interesuje go szwedzki pop i tamtejszy rynek muzyczny, toteż w jego słuchawkach najczęściej wybrzmiewają dźwięki płynące prosto ze Szwecji, począwszy od Zary Larsson, kończąc na klasykach takich jak ABBA czy Roxette.

Popularne