Znalezione obrazy dla zapytania Christina Aguilera - Liberation TourChristina Aguilera zapowiedziała za pośrednictwem swojej strony internetowej, że niebawem wyruszy w trasę koncertową promującą jej album Liberation. Będzie to pierwsze tournee wokalistki od dziesięciu lat. Póki co, nie ogłoszono żadnych dat dla Europy.

Wszystko wskazuje na to, że wraz z nową erą w swojej twórczości, Christina Aguilera postanowiła spełnić marzenie swoich fanów. Amerykanka ogłosiła pierwsze daty koncertów w ramach „Liberation Tour”, które mają się rozpocząć 22 września. Bilety trafią do sprzedaży 18 maja. Póki co, na liście znajdują się jedynie miasta w Ameryce Północnej. Na ten moment nie wiadomo, czy gwiazda planuje zawitać ze swoim show do Europy. Warto wspomnieć, że będzie to pierwsze tournee w karierze wokalistki od czasów zakończenia „Back to Basics Tour” w 2008 roku.

Trasa koncertowa „Liberation Tour” promować będzie szósty album w karierze piosenkarki – Liberation, który trafi do sprzedaży niebawem, bowiem 15 czerwca. Krążek promowany jest singlem Accelerate z gościnnym udziałem Dolla $ign oraz 2 Chainz.