Dział NewsProgramy muzyczne w TVX Factor UKZ życia gwiazd

Cheryl odchodzi z X FactoraBrytyjska wokalistka Cheryl (niegdyś podpisująca się także nazwiskiem Cole) od lat znana jest nie tylko z muzycznej działalności, ale i jurorowania w talent show X Factor. Artystka postanowiła skupić się na jednej rzeczy.

Cheryl wybrała muzykę. Wokalistka planuje wydać w tym roku swój piąty solowy album. Poprzedni, Only Human, ukazał się w 2014 roku.

Brytyjka pierwszy raz za stołem jurorskim X Factora pojawiła się w 2008 roku, podczas 5. edycji show. Brytyjską edycję opuściła w 2010, by oceniać uczestników w USA. Ponownie na Wyspy wróciła w 2014 roku. Dwoje podopiecznych Cheryl wygrało program (Alexandra Burke i Joe McElderry).

Tags
Show More


Zuzanna Janicka

Wielka pasjonatka muzyki, potrafiąca odnaleźć coś ciekawego w każdym gatunku. Autorka strony The-Rockferry, na której oprócz recenzji płyt znaleźć można całą masę innych muzycznych artykułów. Nałogowa uczestniczka koncertów. Wielka fanka Christiny Aguilery, Amy Winehouse, Kate Bush, Finka, Leonarda Cohena i zespołu The National.

Related Articles

11 Comments

  1. Jak nagra lepszy singiel niż RAIGN, której z osobistych, nieadekwatnych przyczyn nie przepuściła dalej ( no w praktyce Cowell, ale w pełni wtedy polegał na jej decyzji) to naprawdę mój świat stanie do góry nogami. Ta Pani wygląda dobrze, brzmi bardzo źle, a irytującej osobowości nawet dowyglądać nie była w stanie podczas swojej jurorskiej „kadencji” w TXF, chociaż tym teraz ulżyła nam wszystkim.

    1. Między nią, a taką Laną Del Rey, której też zdarzały się wpadki na żywo jest taka różnica, że Lana no. ZAWSZE brzmi dobrze na nagraniach i tworzy muzykę z gustem, na poziomie a o Cheryl nawet tego powiedzieć niestety nie można. Ciekawi mnie jedynie, jakim nazwiskiem będą ją przedstawiać wkrótce..Payne?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.