Dział NewsProgramy muzyczne w TVX Factor UK

Cheryl Cole powraca jako jurorka X Factor UK

To już oficjalne. Angielska wokalistka Cheryl Cole po kilku sezonach przerwy, powraca do brytyjskiej edycji programu X Factor.

Do tej pory Cheryl Cole była jurorką brytyjskiego X Factora w trzech jego seriach. W piątej edycji, czyli swoim jurorskim debiucie, doprowadziła do zwycięstwa Alexandrę Burke. W kolejnej edycji również jej podopieczny mógł się cieszyć ze zwycięstwa. Był nim Joe McElderry, który nie odnosi aż tak dużych sukcesów. Warto dodać, że jako jedyna jurorka doprowadziła swoich uczestników do zwycięstwa w dwóch kolejnych edycjach. Wspólna droga z formatem zakończyła się po zakończeniu siódmej edycji programu. Wokalistka postanowiła wtedy skupić się na karierze wokalnej i… amerykańskim X Factorze. Cole podpisała umowę na dwa sezony, jednak wkrótce zrezygnowali z jej usługi, zanim jeszcze program trafił na ekrany telewizorów. Głośny był też proces o zadośćuczynienie, które złożyła wokalistka. Domagała się wówczas sumy 2.5 miliona dolarów za poniesione straty, w rezultacie uzyskała rekompensatę w ilości 1,8 miliona.

Dziś wiemy, że Cheryl powróci w jedenastej odsłonie X Factora. Obok Simona Cowella jest póki co jedyną potwierdzoną osobą w panelu jurorskim. Taka informacja ukazała się na profilu wokalistki na Facebooku.

Tags
Show More

Łukasz Jaćkiewicz

Fan muzyki alternatywnej, dobrego bitu i niespotykanej wrażliwości. Szukający nowych wrażeń, alternatywnych perełek i ludzi z pasją. Najbliższe są mu klimaty R&B, ale jest otwarty na wiele innych, ciekawych gatunków. Swoje wolne pięć minut przeznacza na realizację swoich pasji, bieganie, tworzenie własnych tekstów i spędzanie czasu z przyjaciółmi.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź również

Close
Close