Charlie Puth kontynuuje promocję swojego drugiego studyjnego albumu. W sieci ukazał się niedawno teledysk stworzony na potrzeby utworu The Way I Am.

3 maja światło dziennie ujrzał najnowszy utwór Charliego Putha. Kawałek The Way I Am jest szóstym utworem który zwiastował album VoicenotesJednocześnie jest to piosenka, która znajduje się na samym szczycie tracklisty. Teledysk nagrany na potrzeby wspomnianej kompozycji ukazał się 9 lipca.

W dniu premiery nowego singla wokalista postanowił zaprezentować fanom coś jeszcze. Puth zdecydował się na zmianę okładki swojej płyty, na tydzień przed jej premierą. Zmiana ta dotyczy jednak tylko wersji cyfrowej albumu.

Krążek Voicenotes trafił do cyfrowej sprzedaży i na półki sklepowe 11 maja. Na płycie znajdziemy w sumie 13 kompozycji, w tym dobrze znane single Attention, How Long oraz Done For Me nagrane we współpracy z Kehlani.

Dariusz Kozera
Studiuje na Uniwersytecie Przyrodniczym. Słucha głównie popu, jednak żaden gatunek muzyczny nie jest mu obcy. Miłośnik twórczości Ariany Grande, Demi Lovato, Jessie J. Uważa, że dzień bez muzyki, to dzień stracony.
Poprzedni artykułJaden Smith wydał nowy album na… Instagramie
Następny artykułNowy singiel Black Eyed Peas