AlbumyDział NewsPremierowe utwory

Nowy singiel: Charlie Puth – The Way I Am

Na tydzień przed premierą nadchodzącego albumu Charlie Puth przygotował dla swoich fanów miłą niespodziankę. Wokalistka zaprezentował kolejny utwór z płyty Voicenotes i pokazał jej drugą okładkę.

3 maja światło dziennie ujrzał najnowszy utwór Charliego Putha. Kawałek The Way I Am jest szóstym utworem który zwiastuje album VoicenotesJednocześnie jest to piosenka, która znajduje się na samym szczycie tracklisty.

W dniu premiery nowego singla wokalista postanowił zaprezentować fanom coś jeszcze. Puth zdecydował się na zmianę okładki swojej płyty, na tydzień przed jej premierą. Zmiana ta dotyczy jednak tylko wersji cyfrowej albumu.

Krążek Voicenotes trafi do cyfrowej sprzedaży i na półki sklepowe już w przyszły piątek (11 maja). Na płycie znajdziemy w sumie 13 kompozycji, w tym dobrze znane single Attention, How Long oraz Done For Me nagrane we współpracy z Kehlani.

Tags
Show More


Dariusz Kozera

Studiuje na Uniwersytecie Przyrodniczym. Słucha głównie popu, jednak żaden gatunek muzyczny nie jest mu obcy. Miłośnik twórczości Ariany Grande, Demi Lovato, Jessie J. Uważa, że dzień bez muzyki, to dzień stracony.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *