Dział News Albumy Charlie Puth udostępnił nowy utwór. Gościnnie James Taylor

Charlie Puth udostępnił nowy utwór. Gościnnie James Taylor

Amerykański wokalista Charlie Puth, znany z takich utworów jak Marvin Gaye, One Call Away i We Don’t Talk Anymore, od dłuższego czasu pracuje nad drugim studyjnym albumem. Posłuchać już możemy jego premierowej piosenki.

Kompozycja nosi tytuł Change. Jest czwartym singlem zapowiadającym nowe wydawnictwo artysty. Gościnnie w utworze udziela się James Taylor, amerykański wokalista, autor tekstów piosenek i gitarzysta, którego muzyczna kariera sięga lat 60.

Nowy album Charliego Putha zatytułowany został Voicenotes. Premiera płyty odbyć się ma 11 maja 2018 roku. Krążek ukaże się nakładem wytwórni Atlantic Records. Inne numery zapowiadające ten album to Attention (5. w USA, 9. w UK, 10. w Australii), How Long (21. w USA, 9. w UK) i Done for Me, będące duetem z Kehlani.

Zuzanna Janickahttp://www.the-rockferry.pl
Wielka pasjonatka muzyki, potrafiąca odnaleźć coś ciekawego w każdym gatunku. Autorka strony The-Rockferry, na której oprócz recenzji płyt znaleźć można całą masę innych muzycznych artykułów. Nałogowa uczestniczka koncertów. Wielka fanka Christiny Aguilery, Amy Winehouse, Kate Bush, Finka, Leonarda Cohena i zespołu The National.

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.