Dział WideoTeledyski

Nowy teledysk: Charli XCX feat. Rita Ora – Doing It

Młoda brytyjska wokalistka promuje swój drugi studyjny album Sucker. Charli XCX ogłosiła, że kolejnym singlem po Break The Rules, będzie Doing It.

W tak młodym wieku autorka tekstów i piosenkarka Charli XCX, osiągnęła duży sukces na rynku muzycznym. Po ogromnym sukcesie hitu Fancy, artystka postanowiła zaśpiewać singiel, który znalazł się na oficjalnym soundtracku do filmu Gwiazd Naszych Wina. Boom Clap ku zaskoczeniu wielu osób odniosło niebywały sukces na świecie. Charli XCX nie miała zamiaru zwalniać tempa i kolejno wydała singiel Break The Rules, oraz teledysk do piosenki Breaking Up. Teraz Charli ogłosiła, że kolejnym singlem promującym album Sucker będzie Doing It. Oficjalna wersja tego utworu ma ulec edycji i gościnnie pojawi się na nim również brytyjska gwiazda – Rita Ora. Przerobiona wersja ukazała się niedawno, a sama Charlotte zapowiedziała, że oficjalna premiera płyty w Polsce będzie miała miejsce 16. lutego 2015 r.

Tags
Show More


Paweł Markiewicz

Student III roku Dziennikarstwa i komunikacji społecznej w Lublinie. Miłośnik brytyjskiego, jak i polskiego rynku muzycznego. Swoją przyszłość wiąże z dziennikarstwem muzycznym.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *