Stosunkowo niedawno Charli XCX wydała Vroom Vroom EP, która była przedsmakiem nadchodzącego longplay’a. Brytyjska artystka właśnie opublikowała teledysk do nowego singla.

Remix

3 lutego 2017 roku premierę miał specjalny remix utworu, gdzie gościnnie do Charli XCX dołączyli Raye, Stefflon Don i Rita Ora.

Nowy singiel Charli XCX nosi tytuł After the Afterparty. Utwór powstał we współpracy z amerykańskim hiphopowcem – Lil Yachty. Piosenka trafiła do sprzedaży i serwisów streamingowych 28 października 2016 r. dzięki wytwórniom: Asylum Records, Atlantic Recordings i Warner Music Group. Klip ukazał się 30 października.

Kompozycja zwiastuje kolejną erę w karierze wokalistki. Szczegóły nowego krążka nie są jeszcze znane, lecz na pewno Charli już niedługo zdradzi informacje, na którą czekają miliony fanów.

Przypomnijmy, że Charli XCX w lutym tego roku wydała drugą EPkę, która ukazała się dzięki jej własnej wytwórni Vroom Vroom.

 • chyba i tak nie może być gorzej niż break the rules

  • Ona teraz znowu złamie zasady i zrobi coś gorszego ignorancie, daj gimbusce poszaleć

  • Vroom Vroom EP jest cudne. Jeżeli dotrzyma słowa, że longplay będzie w klimatach mini-albumu, to dostaniemy dobry krążek, po przeciętnym Sucker. :D

  • mnie też się epka podoba, zwłaszcza duet z Hannah i Secret, więc mam nadzieję, że może być całkiem dobrze :D

 • NeverGiveeUp

  O nie :( Jestem totalnie zawiedzony tym kawałkiem, nie dałem rady nawet odsłuchać do końca. Liczę, że uda się jej na albumie zrobić coś lepszego niż ta piosenka :/

 • A ja akurat lubię utwór „After The AfterParty”… xD