Dział WideoTeledyski

Nowy teledysk: Charli XCX – After The Afterparty / remix

Stosunkowo niedawno Charli XCX wydała Vroom Vroom EP, która była przedsmakiem nadchodzącego longplay’a. Brytyjska artystka właśnie opublikowała teledysk do nowego singla.

Remix

3 lutego 2017 roku premierę miał specjalny remix utworu, gdzie gościnnie do Charli XCX dołączyli Raye, Stefflon Don i Rita Ora.

Nowy singiel Charli XCX nosi tytuł After the Afterparty. Utwór powstał we współpracy z amerykańskim hiphopowcem – Lil Yachty. Piosenka trafiła do sprzedaży i serwisów streamingowych 28 października 2016 r. dzięki wytwórniom: Asylum Records, Atlantic Recordings i Warner Music Group. Klip ukazał się 30 października.

Kompozycja zwiastuje kolejną erę w karierze wokalistki. Szczegóły nowego krążka nie są jeszcze znane, lecz na pewno Charli już niedługo zdradzi informacje, na którą czekają miliony fanów.

Przypomnijmy, że Charli XCX w lutym tego roku wydała drugą EPkę, która ukazała się dzięki jej własnej wytwórni Vroom Vroom.

Tags
Show More

Paweł Markiewicz

Student III roku Dziennikarstwa i komunikacji społecznej w Lublinie. Miłośnik brytyjskiego, jak i polskiego rynku muzycznego. Swoją przyszłość wiąże z dziennikarstwem muzycznym.

Podobne artykuły

6 thoughts on “Nowy teledysk: Charli XCX – After The Afterparty / remix”

  1. O nie :( Jestem totalnie zawiedzony tym kawałkiem, nie dałem rady nawet odsłuchać do końca. Liczę, że uda się jej na albumie zrobić coś lepszego niż ta piosenka :/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close