Dział Wideo Nowy teledysk: Charli XCX - 5 In The Morning

Nowy teledysk: Charli XCX – 5 In The Morning

Niedawno premierę miała nowa kompozycja od Charli XCX. Autorka hitu „Boom Clap” i „Break The Rules” oraz współtwórczyni światowego przeboju „Fancy” prezentuje dziś klip do „5 In The Morning”. Obejrzyjcie teledysk na naszej stronie.

Teledysk do premierowej kompozycja brytyjskiej wokalistki pojawił się na oficjalnym kanale YouTube i Vevo wokalistki w środę, 27 czerwca 2018 r. Sama kompozycja trafiła do sprzedaży i serwisów muzycznych w czwartek, 31 maja 2018 r. Produkcją piosenki zajęło się amerykańskie trio producentów – The Invisible Men (twórcy przeboju Iggy AzaleiFancy i Do It Like A DudeJessie J). Nie wiadomo czy singiel zwiastuje nową płytę w karierze muzycznej Charli XCX, na którą fani artystki czekają już od czterech lat.

Jednego możemy być pewni – ten rok będzie niezwykle interesujący pod względem muzyki w wykonaniu Charli XCX. Wokalistka opublikowała na Twitterze wpis o następującej treści:

i am going to release a lot music this year. and a lot of videos. you’re gonna be so fucking sick of me.

Przypomnijmy, że wokalistka od czasu wydania drugiego albumu – SUCKER (2014), założyła własną wytwórnię, pod której dywizjonem wydała Vroom Vroom EP. W przerwie pojawił się także mixtape – Number 1 Angel i POP2. Niedawno wokalistka udzieliła się także w kontrowersyjnej piosence – Girls Rity Ory.

Paweł Markiewiczhttp://allaboutmusic.pl
Student drugiego stopnia Dziennikarstwa i komunikacji społecznej w Lublinie. Miłośnik brytyjskiego, jak i polskiego rynku muzycznego. Swoją przyszłość wiąże z dziennikarstwem muzycznym.

Najpopularniejsze (48h)