AlbumyDział NewsPremierowe utwory

Nowy singiel Charli XCX

Niedawno Charli XCX, podczas „Reputation Tour” Taylor Swift, zaśpiewała nową kompozycję. Dziś oficjalnie singiel 5 In The Morning dostępny jest we wszystkich serwisach streamingowych. Posłuchajcie piosenki na naszej stronie.

Premierowa kompozycja brytyjskiej wokalistki trafiła do sprzedaży i serwisów muzycznych w czwartek, 31 maja 2018 r. Produkcją piosenki zajęło się amerykańskie trio producentów – The Invisible Men (twórcy przeboju Iggy AzaleiFancy i Do It Like A DudeJessie J). Nie wiadomo czy singiel zwiastuje nową płytę w karierze muzycznej Charli XCX, na którą fani artystki czekają już od czterech lat.

Jednego możemy być pewni – ten rok będzie niezwykle interesujący pod względem muzyki w wykonaniu Charli XCX. Wokalistka opublikowała na Twitterze wpis o następującej treści:

i am going to release a lot music this year. and a lot of videos. you’re gonna be so fucking sick of me.

Przypomnijmy, że wokalistka od czasu wydania drugiego albumu – SUCKER (2014), założyła własną wytwórnię, pod której dywizjonem wydała Vroom Vroom EP. W przerwie pojawił się także mixtape – Number 1 Angel i POP2. Niedawno wokalistka udzieliła się także w kontrowersyjnej piosence – Girls Rity Ory.

Tags
Show More


Paweł Markiewicz

Student III roku Dziennikarstwa i komunikacji społecznej w Lublinie. Miłośnik brytyjskiego, jak i polskiego rynku muzycznego. Swoją przyszłość wiąże z dziennikarstwem muzycznym.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.