AlbumyDział NewsDział WideoPremierowe utworyTeledyski

Carrie Underwood i Ludacris publikują teledysk do hymnu tegorocznego SuperBowl

Choć tegoroczny SuperBowl za nami to tegoroczny hymn doczekał się właśnie swojego teledysku. Właśnie został opublikowany klip do wpólnego utworu Carrie Underwood i Ludacrisa.

Carrie Underwood i Ludacris w hymnie tegorocznego SuperBowl

SuperBowl to coroczne sportowe święto, którym żyje cała Ameryka. Podczas najważniejszego w roku meczu miliony Amerykanów umawia się na wspólne kibicowanie. Jak każde wydarzenie takiej rangi, tak również SuperBowl stara się zachwycić pod względem muzycznym.

Podczas tegorocznego finału amerykański hymn wykonała P!nk, a podczas meczowej przerwy na boisku pojawił się Justin Timberlake, który wykorzystał okazję do promocji swojej nowej płyty. Jednak oficjalny hymn imprezy został nagrany przez Carrie Underwood, której towarzyszy Ludacris. Utwór nosi wymowny tytuł The Champion, w teledysku do utworu przedstawione są sylwetki osób, które mogą stać się mistrzami, i to nie tylko w sportowej kategorii.

Tags
Show More

Arkadiusz Zroślak

Student III roku dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. Nie zamyka się w określonych gatunkach muzycznych, jednak najwięcej miejsca na playliście zajmuje pop zarówno w wersji mainstreamowej jak i alternatywnej. Baczny obserwator Eurowizji, który w wolnych czasie stara się szukać nowych bodźców muzycznych.

Podobne artykuły

1 thought on “Carrie Underwood i Ludacris publikują teledysk do hymnu tegorocznego SuperBowl”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź również

Close
Close