Dział NewsProgramy muzyczne w TVX Factor USA

Tate Stevens wygrał drugą edycję X Factor USA! One Direction i Pitbull gośćmi finałuTate Stevens wygrał drugą edycję programu X Factor USA. Był podopiecznym L.A. Reida. Pokonał 14-letnią Carly Rose Sonenclar z drużyny Britney Spears oraz zespół Fifth Harmony, podopieczne Simona Cowella.

Finale Night 1

Podczas pierwszej finałowej nocy uczestnicy – Fifth Harmony, Tate Stevens oraz Carly Rose Sonenclar wykonali po trzy utwory, w tym duety z gwiazdami. Carly zaśpiewała z Leann Rimes, Tate z zespołem Little Big Town, natomiast Fifth Harmony z Demi Lovato (jedyna jurorka, która nie miała nikogo w finale).

Oprócz tego finaliście zaśpiewali jeden utwór z poprzedni odcinków, który najbardziej lubili oraz tzw. 5-million-dollar-song.

  • Carly Rose Sonenclar – Feeling Good
  • Tate Stevens – Anything Goes
  • Fifth Harmony – Anything Could Happen
  • Carly Rose Sonenclar – Hallelujah
  • Tate Stevens – Tomorrow
  • Fifth Harmony – Let It Be
[/su_column]

Odcinek rozpoczął się wspólnym wykonem utworu You Are Not Alone będącym hołdem ku ofiarom podczas strzelanin w Newtown.

Finale Night 2

Podczas drugiej nocy, uczestnicy wykonali świąteczne utwory. Gośćmi byli Pitbull, który wykonał Feel This Moment (bez Christiny) oraz One Direction, którzy zaprezentowali Kiss You. Jako pierwsze ze zwycięstwem pożegnały się Fifth Harmony, które zostały ogłoszone jako uczestnik zajmujący trzecie miejsce.

Po gościnnych występach, prowadzący Mario Lopez i Khloe Kardashian ogłosili, że zwycięzcą programu został Tate Stevens. Oddano ponad 35 mln głosów na wszystkich razem.

Tate wygrał kontrakt płytowy opiewający na 5 milionów dolarów, reklamę Pepsi oraz reżyserię teledysku przez Pepsi, który będzie miał premierę podczas Grammy. To już kolejny raz, gdy w Ameryce artysta countrowy wygrywa taki program – wcześniej 10. edycję American Idola wygrał Scotty McCreery.

Tags
Show More


Łukasz Mantiuk

Wydawca i redaktor naczelny All About Music, na stałe (i z miłości) osiedlony w najpiękniejszym mieście Polski, Gdańsku. Miłośnik mainstremu oraz wszystkiego, co niemainstremowe. Lubi proste rzeczy i eksperymentalne, ciekawe i nudne, nowe i stare. Beyoncé i Marylę Rodowicz, Years & Years ale i Evanescence. Popowo i rockowo, soulowo i elektronicznie.

Related Articles

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.