Cardi B usunęła konto na Instagramie. Padła ofiarą hejtu

Popularna amerykańska raperka Cardi B, po zdobyciu nagrody Grammy, padła ofiarą hejtu na Instagramie. Artystka postanowiła usunąć swój profil.

Tegoroczna ceremonia rozdania nagród Grammy była dla Cardi B szczególna. To właśnie wtedy raperka zdobyła statuetkę, w kategorii najlepszy album rap, za swój debiutancki krążek Invasion of Privacy. Jest to pierwsza nagroda Grammy w karierze Amerykanki.

Wyniki nie spodobały się jednak wielu osobom, które dały temu wyraz na Instagramie Cardi B. Na raperkę spadła fala hejtu, jakoby ta niezasłużenie zdobyła statuetkę Grammy. Artystka zdecydowała się na dość radykalny ruch, bowiem postanowiła usunąć swój profil. Zanim to jednak zrobiła, opublikowała wideo, w którym ostro odpowiedziała hejterom.

To nie jest w moim stylu, żeby kogoś poniżać albo wychwalać, to nie w moim stylu i tego nie wspieram. Dostałam dziś dużo hejtu, usłyszałam dziś i w poprzedni wieczór dużo bzdur na swój temat. Mam dość tego gówna. Ciężko pracowałam na swój album, zamknęłam się w studio na trzy miesiące, nie spałam we własnym łóżku czasami cztery dni pod rząd – wszystko będąc w ciąży!

Cardi B

Wynik podczas Grammy nie spodobały się także Arianie Grande, która liczyła, że statuetkę w kategorii najlepszy album rap zdobędzie płyta jej byłego, zmarłego chłopaka Maca MilleraSwimming. Grande dała upust swoim emocjom na Twitterze, jednak po jakimś czasie przeprosiła i usunęła swoje niewybredne posty.