Cardi B pobiła kolejny rekord. Tym razem debiutancka płyta raperki stała się najczęściej stramowanym albumem żeńskim na jednej z najsłynniejszych platform!

Znalezione obrazy dla zapytania Cardi B Taylor SwiftInvasion of Privacy pojawiło się na początku kwietnia, a już teraz staje się jednym z najpopularniejszych albumów. Tym razem Cardi B zgarnia ze swoim krążkiem tytuł najczęściej streamowanego żeńskiego albumu w Apple Music! W jeden tydzień Invasion of Privacy zgarnęło 100 milionów odtworzeń na całym świecie.

W tydzień fani Cardi B sprawili, że jej debiut pobił dwukrotnie wcześniej ustanowione rekordy Taylor Swift i jej Reputation. Obecnie Cardi B znajduje się z Invasion of Privacy na piątym miejscu z najczęściej streamowanymi kiedykolwiek.

Mówi się, że krążek może znaleźć się na podium notowania Billboard 200. Do tego najnowszy singiel raperki I Like It – kolaboracja z Bad Bunny i J Balvin – jest najczęściej streamowaną piosenką z albumu w Apple Music.

 

Patrycja Mucha
Studentka II roku Tekstów Kultury. Każdą wolną chwilę spędza z muzyką popularną, ale w każdym gatunku odnajdzie coś dla siebie. Seriale również pochłaniają sporą część jej życia.
Poprzedni artykułPoseł Liroy chce zwiększenia częstotliwości grania polskiej muzyki przez radia
Następny artykuł16 kwietnia w muzyce. Kalendarium All About Music