All About MusicUtwór Tygodnia

W zaciętej walce między The Weekndem a Sound’n’Grace wygrywa ten pierwszy. Na podium jeszcze Hurts. Ciara znów na samym końcu. „Can’t Feel My Face” Utworem Tygodnia!

Trwała bardzo zacięta walka pomiędzy Can’t Feel My Face, a Na Pewno o Utwór Tygodnia. Kawałki, które daleko w tyle zostawiły Hurts do samego końca biły się o Wasze głosy. Niestety, polska propozycja musiała uznać wyższość The Weeknda i to on się cieszy z Utworu Tygodnia.

Głosowanie

Ponownie powtórka z rozrywki. W ciągu dosłownie ostatniej godziny głosowania musiało się rozstrzygnąć to, co działo się przez całą sobotę. Raz na szczycie był The Weeknd, raz Sound’n’Grace. I tak do samego końca. Gdy zobaczyliśmy ostateczne wyniki, przecieraliśmy oczy ze zdumienia – różnica pomiędzy nimi to tylko 2 głosy!

Na podium zmieściło się jeszcze Hurts, jednak ilość głosów zdobytych przez ten duet nie pozwolił na bezpośrednią walkę z wyżej wymienionymi – chociaż faktycznie, przez pierwszą połowę tygodnia długo utrzymywał się na prowadzeniu.

Ciekawostką jest fakt, że w tym tygodniu Years & Years oraz Felix Jaehn otrzymali po tyle samo głosów, co w zeszłym tygodniu. Nie przełożyło to się jednak na pozycje zajmowane na naszej liście. Wręcz przeciwnie – oznaczało to spadek o 2 miejsca.

Oczywiście, są też utwory, które w tym tygodniu trzymają się kurczowo swoich pozycji. Aż 3 kawałki są na miejscach, które były przez nie zajmowane również w zeszłym tygodniu.

[table id=71 /]

Poczekalnia

Niestety, nic nie awansuje z Poczekalni. Wyniki głosowania:

Tags
Show More

Beata Prętnicka

Lat 23, blogerka. Fanka muzyki wszelakiej, nie zamyka się na jeden gatunek muzyczny. Szybko się nudzi znalezionymi wcześniej utworami, które zawierają w sobie nutę szczerości i prawdziwości. Z chęcią chodziłaby na wszystkie interesujące koncerty. Lubi obejrzeć dobrą komedię. Zagorzały kibic sportowy.

Podobne artykuły

9 thoughts on “W zaciętej walce między The Weekndem a Sound’n’Grace wygrywa ten pierwszy. Na podium jeszcze Hurts. Ciara znów na samym końcu. „Can’t Feel My Face” Utworem Tygodnia!”

  1. kurcze, wolałbym „Na Pewno” na 1. :) szkoda, że Ciara i Selena tak nisko… no i niefajnie, że do zestawienia nie wejdzie już Kasia Cerekwicka i Major Lazer…

  2. Fajnie, że The Weeknd na pierwszym miejscu i cieszę się, że Hurts utrzymali się jeszcze na podium.. Szkoda mi Ciary… :/

  3. Obawiam się, że Demi wkrótce odpadnie ;c Trochę szkoda, ale cóż, taka kolej rzeczy. Cieszy mnie natomiast wysoka pozycja Natalii Nykiel. Kto wie, może za niedługo to ona będzie na szczycie ;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close