American IdolDział NewsProgramy muzyczne w TV

Candice Glover wygrała 12. edycję American Idola!Oficjalnie – Candice Glover pokonała dziewiątkę pozostałych uczestników odcinków na żywo, jak również tysiące innych uczestników i wygrała dwunastą edycję American Idola. Candice Glover brała udział w castingach dziesiątej, jedenastej i teraz dwunastej edycji programu. W jej przypadku – do trzech razy sztuka – się opłaciło. Album Candice dostępny jest już w preorderze, a wydany zostanie w wakacje.

Ten sezon należał do wyjątkowych. Do pierwszej piątki dostało się pięcioro dziewcząt i tak naprawdę do końca nie wiadomo było, kto wygra. Poziom był niesamowicie wyrównany. Ostatecznie nagroda należy do Candice Glover, jednak pozostałe cztery dziewczyny – Janelle Arthur, Amber Holocomb, Angie Miller i Kree Harrison zdecydowanie wydadzą swoje albumy, ponieważ mają rzesze fanów.

Candice w programie miała wiele znakomitych występów. Jednak do tych najlepszych należą wykonania Lovesong oraz I (Who Have Nothing). Poniżej wspomniane utwory a także tzw. winner’s single. Album Candice – Music Speaks – dostępny będzie 16 lipca 2013 roku.

Tags
Show More


Łukasz Mantiuk

Wydawca i redaktor naczelny All About Music, na stałe (i z miłości) osiedlony w najpiękniejszym mieście Polski, Gdańsku. Miłośnik mainstremu oraz wszystkiego, co niemainstremowe. Lubi proste rzeczy i eksperymentalne, ciekawe i nudne, nowe i stare. Beyoncé i Marylę Rodowicz, Years & Years ale i Evanescence. Popowo i rockowo, soulowo i elektronicznie.

Related Articles

2 Comments

  1. No wszyscy spoza USA chyba liczyli na Angie, ale nie jest źle. Te dwa wykony Candice które tutaj dałeś ja również uważam za najlepsze, szczególnie Lovesong jest masakrycznie dobre.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.