Dział NewsYoutube/VEVO/Streaming

Cały katalog Taylor Swift dostępny we wszystkich serwisach streamingowychZdjęcie użytkownika Taylor Swift.Wczoraj RIAA ogłosiła, że album 1989 Taylor Swift rozszedł się w ilości 10 mln kopii na całym świecie, a także Swift przekroczyła sprzedaż 100 mln utworów. Z tej okazji Taylor Swift chciała podziękować swoim fanom i… udostępniła swoje wszystkie single i albumy na Spotify, Tidaly, Apple Music… i wszędzie, gdzie się dało.

Przypomnijmy, Taylor Swift usunęła cały swój muzyczny dorobek z serwisów streamingowych w ramach protestu przed niskimi dochodami. Nie podobała się jej również opcja freemium, tzn. możliwość słuchania muzyki bez konta premium. Teraz wykorzystała moment przekroczenia bariery 10 mln kopii albumu 1989 i 100 mln sprzedanych piosenek, by powrócić na wszystkie streamingi.

Tags
Show More


Łukasz Mantiuk

Wydawca i redaktor naczelny All About Music, na stałe (i z miłości) osiedlony w najpiękniejszym mieście Polski, Gdańsku. Miłośnik mainstremu oraz wszystkiego, co niemainstremowe. Lubi proste rzeczy i eksperymentalne, ciekawe i nudne, nowe i stare. Beyoncé i Marylę Rodowicz, Years & Years ale i Evanescence. Popowo i rockowo, soulowo i elektronicznie.

Related Articles

7 Comments

    1. To akurat jest przypadek, bo dość niedawno wyciekła informacja (bodajże wczoraj lub dzisiaj rano z tego co na twitterze widziałam) o tak wysokiej sprzedaży, więc co? Miała czekać?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.