Dział News Cały katalog Taylor Swift dostępny we wszystkich serwisach streamingowych

Cały katalog Taylor Swift dostępny we wszystkich serwisach streamingowych

Zdjęcie użytkownika Taylor Swift.Wczoraj RIAA ogłosiła, że album 1989 Taylor Swift rozszedł się w ilości 10 mln kopii na całym świecie, a także Swift przekroczyła sprzedaż 100 mln utworów. Z tej okazji Taylor Swift chciała podziękować swoim fanom i… udostępniła swoje wszystkie single i albumy na Spotify, Tidaly, Apple Music… i wszędzie, gdzie się dało.

Przypomnijmy, Taylor Swift usunęła cały swój muzyczny dorobek z serwisów streamingowych w ramach protestu przed niskimi dochodami. Nie podobała się jej również opcja freemium, tzn. możliwość słuchania muzyki bez konta premium. Teraz wykorzystała moment przekroczenia bariery 10 mln kopii albumu 1989 i 100 mln sprzedanych piosenek, by powrócić na wszystkie streamingi.

[su_row][su_column size=”1/2″][/su_column][su_column size=”1/2″][/su_column][/su_row]

[su_row][su_column size=”1/2″][/su_column][su_column size=”1/2″][/su_column][/su_row]

Łukasz Mantiukhttp://allaboutmusic.pl
Wydawca i redaktor naczelny All About Music, na stałe (i z miłości) osiedlony w najpiękniejszym mieście Polski, Gdańsku. Miłośnik mainstremu oraz wszystkiego, co niemainstremowe. Lubi proste rzeczy i eksperymentalne, ciekawe i nudne, nowe i stare. Beyoncé i Marylę Rodowicz, Years & Years ale i Evanescence. Popowo i rockowo, soulowo i elektronicznie.

Najpopularniejsze (48h)