Podobny obrazZdaje się, że była partnerka Avicii’ego – Tereza Kacerova, która z zawodu jest modelką oraz aktorką, chce wzbudzić rozgłos swojej osoby za pośrednictwem śmierci producenta. Kobieta na Instagramowym profilu opublikowała prywatne zdjęcia (wraz z synem), kilka listów i nagrań wideo, tworząc przy tym nieprzyjemną atmosferę. Ingerowała nawet siostra zmarłego Tim’a.

Zaczęło się od tego, że Tereza Kacerova na swoim osobistym Instagramowym koncie, który obserwowało ponad 100 tys. osób, zaczęła publikować prywatne zdjęcia oraz nagrania, w codziennych czynnościach, np. podczas wspólnego spaceru, oglądania filmu na kanapie czy przejażdżce konnej.

Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że była partnerka nie potrafiła uszanować śmierci producenta i opublikowała list do Avicii’ego, w którym można było wyczytać kilka osobistych sytuacji. Wszyscy obserwatorzy mogli dowiedzieć się m.in. o tym, że któregoś razu dostała tak obfitego okresu, że zakrwawiła całe łóżko. Chwilę później dodała nagranie wideo, na którym widać syna płaczącego z tęsknoty za producentem. W tym momencie uaktywniła się siostra Tim’a, która w grzeczny sposób poprosiła Tereze o usunięcie wszelkich wpisów i uszanowanie jego śmierci.

Modelka usunęła komentarz i dalej publikowała prywatne zdjęcia, nagrania oraz wszelkiego rodzaju treści. Zainteresowanie wzrosło także wśród fanów artysty, którzy zaczęli atakować ją w komentarzach. Dlatego Kacerova pokusiła się o kolejny list, w którym napisała, że fani artysty są socjopatami i zwyczajnie zazdroszczą jej faktu, że Avicii był w związku z Nią, a nie z tymi, którzy ją krytykują. Zabroniła im także nazywać producenta po imieniu, ponieważ jak określiła – „On był Timem dla mnie, dla Was to Avicii”.

Niektórzy fani producenta uważają, że jednym z powodów, przez które Avicii popełnił samobójstwo, była właśnie Tereza Kacerova, ponieważ najprawdopodobniej artysta w okresie poprzedzającym śmierć, nie spotykał się już z Nią. Aktualnie konto modelki zostało usunięte.

 

5 KOMENTARZE

 1. Każdy inaczej przeżywa żałobę. Może w taki sposób cały czas „wskrzesza” go w swoim życiu. Dajcie dziewczynie spokój i nie odbierajcie jej prawa do indywidualnego podejścia do śmierci bliskiej osoby. Powinniście być portalem neutralnym. A wspomnieliście o jej wpisie na temat tych obrzydliwych oskarżeń? Ona cierpi nie wy, więc dajcie jej święty spokój. Dziennikarzyny od siedmiu boleści tfu.

  • News jest napisany w sposób neutralny, chociaż aż się prosi o skomentowanie. Wybacz, ale działania pani Terezy w żaden sposób nie można podciągnąć pod „przeżywanie żałoby”. Była w związku z osobą publiczną, zatem powinna mieć świadomość, co może zrobić takimi działaniami. Jakoś nie widzę, aby inne żony czy mężowie, kochanki czy kochankowie po śmierci swoich ukochanych wychodziły na zewnątrz i oblepiały okoliczne słupy prywatnymi zdjęciami i listami ukochanych.

  • Łukasz Mantiuk oskarżenie o chęć wzbudzenia rozgłosu nie jest neutralnym faktem a osobistą opinią. W tych czasach po śmierci każdego artysty czy zwykłej osoby, profile ich znajomych, rodziny, partnerów w większości są zasypywane wspólnymi zdjęciami i listami do zmarłego. Np chłopak ŚP. Christiny Grimmie. Prawie codziennie po jej śmierci wstawiał ich wspólne zdjęcia, screeny wiadomości czy listy do niej. Nikt nie posądził go o chęć wybicia. Czasy są jakie są, ale PRZESTAŃMY każde publiczne działanie przypisywać chęci wybicia się, więcej follow itp. Nie każdy taki jest, naprawdę 🙂

 2. Moim zdaniem przesadzają obie strony – Tereza nie powinna pisać o tak intymnych szczegółach jak okres (!) etc., natomiast fani Tima, jeśli naprawdę nimi są, nie powinni jej hejtować i oskarżać o jego śmierć/chęć wybicia się na tej śmierci, kiedy 1) nawet nie znali osobiście ich obojga, a ten związek do tej pory był trzymany w tajemnicy 2) nie ma ŻADNYCH logicznych i mocnych dowodów na to, że ona mogła w jakikolwiek sposób przyczynić się do jego śmierci 3) jak niby miałaby się wybić? Jakoś nie widzę, by był wokół niej wielki rozgłos, poza nagłówkami w mediach, że to ona jest „dziewczyną Avicii’ego” I TYLE. Jak tego typu szum miałby wpłynąć na karierę nikomu nieznanej modelki/aktorki? Przez śmierć chłopaka miałaby nagle zacząć dostawać więcej kontraktów/ról filmowych? Taak…
  Skąd więc nagle wzięło się to grono samozwańczych ekspertów, które tyle wie na temat tego związku, że jest gotowe atakować bliską Timowi osobę? Poniekąd jej się nie dziwię, że usunęła Instagrama – kto by zniósł śmierć ukochanego (byłego, czy obecnego, to bez znaczenia), a do tego hejty od osób, które nie mają o niczym pojęcia?
  Poza tym zgodzę się z Klaudią – dajmy jej przeżywać żałobę, jak chce. Jedni potrzebują się wyciszyć, zamknąć w domu i płakać, inni wychodzą na imprezę, a w dobie internetu niektórzy wrzucają swoje wspólne zdjęcia ze zmarłą osobą (wiele osób tak robi, nie ona jedna)…
  O ile nagrywanie syna płaczącego za Timem i określanie, kto ma prawo nazywać Avicii’ego po imieniu było faktycznie dziwne i niepotrzebne, o tyle ja osobiście nie mam się więcej do czego przyczepić. Gorzej by było, gdyby np. udzielała wywiadów do gazet, w których opowiadałaby więcej i bardziej dobitnie o ich życiu prywatnym. Wtedy już byłyby podstawy, żeby ją o cokolwiek oskarżyć. A skoro tych podstaw nie ma – ogarnijmy się, ludzie ;)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.