Podobny obrazZdaje się, że była partnerka Avicii’ego – Tereza Kacerova, która z zawodu jest modelką oraz aktorką, chce wzbudzić rozgłos swojej osoby za pośrednictwem śmierci producenta. Kobieta na Instagramowym profilu opublikowała prywatne zdjęcia (wraz z synem), kilka listów i nagrań wideo, tworząc przy tym nieprzyjemną atmosferę. Ingerowała nawet siostra zmarłego Tim’a.

Zaczęło się od tego, że Tereza Kacerova na swoim osobistym Instagramowym koncie, który obserwowało ponad 100 tys. osób, zaczęła publikować prywatne zdjęcia oraz nagrania, w codziennych czynnościach, np. podczas wspólnego spaceru, oglądania filmu na kanapie czy przejażdżce konnej.

Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że była partnerka nie potrafiła uszanować śmierci producenta i opublikowała list do Avicii’ego, w którym można było wyczytać kilka osobistych sytuacji. Wszyscy obserwatorzy mogli dowiedzieć się m.in. o tym, że któregoś razu dostała tak obfitego okresu, że zakrwawiła całe łóżko. Chwilę później dodała nagranie wideo, na którym widać syna płaczącego z tęsknoty za producentem. W tym momencie uaktywniła się siostra Tim’a, która w grzeczny sposób poprosiła Tereze o usunięcie wszelkich wpisów i uszanowanie jego śmierci.

Modelka usunęła komentarz i dalej publikowała prywatne zdjęcia, nagrania oraz wszelkiego rodzaju treści. Zainteresowanie wzrosło także wśród fanów artysty, którzy zaczęli atakować ją w komentarzach. Dlatego Kacerova pokusiła się o kolejny list, w którym napisała, że fani artysty są socjopatami i zwyczajnie zazdroszczą jej faktu, że Avicii był w związku z Nią, a nie z tymi, którzy ją krytykują. Zabroniła im także nazywać producenta po imieniu, ponieważ jak określiła – „On był Timem dla mnie, dla Was to Avicii”.

Niektórzy fani producenta uważają, że jednym z powodów, przez które Avicii popełnił samobójstwo, była właśnie Tereza Kacerova, ponieważ najprawdopodobniej artysta w okresie poprzedzającym śmierć, nie spotykał się już z Nią. Aktualnie konto modelki zostało usunięte.

 

Student III roku Dziennikarstwa i komunikacji społecznej w Lublinie. Miłośnik brytyjskiego, jak i polskiego rynku muzycznego. Swoją przyszłość wiąże z dziennikarstwem muzycznym.
Poprzedni artykułWspółpraca Drake’a i Paula Anki na horyzoncie
Następny artykułDomowe studio nagrań niskim kosztem