Dział News Albumy Nowy utwór: Bullet for My Valentine - Letting You Go

Nowy utwór: Bullet for My Valentine – Letting You Go

Bullet for My Valentine odsłaniają kolejną kartę swojego nadchodzącego albumu. Nową zapowiedzią wydawnictwa jest singiel Letting You Go.

Brytyjska grupa wykonująca muzykę z gatunku metalcore – Bullet for My Valentine – przymierza się do wydania swojego szóstego longplaya w karierze. Nowy krążek będzie nosił tytuł Gravity i trafi do sprzedaży za ponad miesiąc, bo 29 czerwca.

Poznaliśmy już kilka przedsmaków nadchodzącej płyty. Teraz dołączył do nich utwór Letting You Go. Piosenka jest dostępna w serwisach streamingowych. Autorami nagrania są Rob Caggiano, Matt Tuck i Matt Schwartz, należący do składu zespołu.

Bullet for My Valentine są obecni na rynku muzycznym od okrągłych 20 lat. Ich albumy wielokrotnie zdobywały uznanie słuchaczy, rozchodząc się na świecie w kilku milionach egzemplarzy.

Mateusz Plata
Studiuje na Uniwersytecie Gdańskim. Słucha bardzo dużo muzyki, głównie popu, ale nie skreśla żadnego innego gatunku. W szczególności interesuje go szwedzki pop i tamtejszy rynek muzyczny, toteż w jego słuchawkach najczęściej wybrzmiewają dźwięki płynące prosto ze Szwecji, począwszy od Zary Larsson, kończąc na klasykach takich jak ABBA czy Roxette.

Najnowsze wpisy

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.