Dział News Brodka wydała nową płytę. Posłuchaj wyjątkowego albumu, w tym piosenki z Dawidem...

Brodka wydała nową płytę. Posłuchaj wyjątkowego albumu, w tym piosenki z Dawidem Podsiadło

Po serii koncertów MTV Unplugged, Brodka wydaje ten materiał na płycie CD.

MTV Unplugged to kultowa formuła koncertów akustycznych słynnych wykonawców, którzy w aranżacjach „bez prądu” odkrywają zupełnie nowe oblicze swoich wielkich przebojów, a także tych mniej znanych piosenek. Pierwsze występy w ramach tego cyklu telewizyjnej stacji MTV odbyły się w 1989 roku. Rok temu stacja MTV Polska przywróciła po siedmiu latach przerwy muzyczny format MTV Unplugged, w którym artyści grają akustyczne koncert. Gwiazdą najnowszej odsłony tego projektu jest Brodka, która w kwietniu zagrała tak zwany koncert bez prądu a później spotkała się z publicznością jeszcze kilka razy w ten sam sposób.

Pod koniec listopada Brodka podczas audycji w radiowej Trójce potwierdziła, że ukaże się również wersja płytowa koncertu, a jego pierwszą zapowiedzią jest Varsovie, które premierowo zostało zaprezentowane w radiu. Na płycie znajdzie się 15 zarejestrowanych utworów, a całość ukazała się cyfrowo 7 grudnia. Od 10 grudnia będziemy mogli go zobaczyć na player.pl. Fizyczna wersja ukaże się w 18 stycznia z dodatkami, a premierze ma towarzyszyć również wydanie podwójnego winyla.

 1. Can’t Wait For War
 2. Horses
 3. Funeral
 4. K.O.
 5. Haiti
 6. Varsovie
 7. W Pięciu Smakach
 8. Up In The Hill
 9. Syberia feat. Krzysztof Zalewski
 10. Krzyżówka Dnia
 11. Granda
 12. Santa Muerte feat. Dawid Podsiadło
 13. Heart-Shaped Box (cover Nirvany)
 14. Dreamstreamextreme
 15. Ten

Łukasz Jaćkiewicz
Fan muzyki alternatywnej, dobrego bitu i niespotykanej wrażliwości. Szukający nowych wrażeń, alternatywnych perełek i ludzi z pasją. Najbliższe są mu klimaty R&B, ale jest otwarty na wiele innych, ciekawych gatunków. Swoje wolne pięć minut przeznacza na realizację swoich pasji, bieganie, tworzenie własnych tekstów i spędzanie czasu z przyjaciółmi.

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.