Dział NewsZ życia gwiazd

Britney Spears rozpoczęła prace nad kolejnym albumemKsiężniczka popu zdradziła w najnowszym wywiadzie, że powróciła do studia nagraniowego, aby poświęcić się pracy nad swoim kolejnym albumem studyjnym. Jak można wywnioskować z jej wypowiedzi, materiał jest jeszcze we wczesnym etapie powstawania.

Britney Spears udzieliła niedawno wywiadu dla magazynu „People”, w którym została zapytana o prace nad nową muzyką. Gwiazda popu nie powiedziała w zasadzie nic konkretnego, jednak dała wyraźny znak, że powróciła do studia nagraniowego, aby tworzyć materiał na swój dziesiąty w karierze krążek.

To wielki sekret! – rzuciła.

Amerykańska wokalistka już w czerwcu wyruszy w letnią trasę koncertową „Piece Of Me”, w ramach której da około 30 koncertów w Ameryce i w Europie. Dyskografię gwiazdy zamyka album Glory, z którego pochodzą single Make Me oraz Slumber Party.

Tags
Show More


Related Articles

8 Comments

  1. Raczej nie jest na wczesnym etapie, bo do studia powróciła już 2 czy 3 miesiące po wydaniu „Glory”, czyli już z 1,5 roku temu.
    Po prostu daje sobie czas, eksperymentuje z muzyką i mam nadzieję, że wyjdą z tego efekty co najmniej tak dobre jak w przypadku jej ostatniego krążka. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.