Dział NewsDział WideoWystępy na żywo

Britney Spears coveruje Bonnie Raitt. Na żywo

Do rzadkiej sytuacji doszło podczas jednego z ostatnich koncertów Britney Spears. Wokalistka zaśpiewała nowy cover i to w dodatku na żywo.

Britney Spears kontynuuje swoją rezydenturę w Las Vegas. Jak wszyscy dobrze wiemy, wszystkie wykonywane utwory są puszczane z playbacku, choć jaka sama twierdzi, stara się śpiewać jak najlepiej.

Podczas ostatniego koncertu wokalistka spróbowała swoich sił w piosence z repertuaru Bonnie Raitt. Utwór z 1991 roku, ku zaskoczeniu wielu, zaśpiewała całkowicie na żywo. Nie wiemy jednak, czy Something To Talk About na trwałe wejdzie do setlisty z rezydentury w Las Vegas, czy był to jednokrotny występ.

Tags
Show More


Łukasz Jaćkiewicz

Fan muzyki alternatywnej, dobrego bitu i niespotykanej wrażliwości. Szukający nowych wrażeń, alternatywnych perełek i ludzi z pasją. Najbliższe są mu klimaty R&B, ale jest otwarty na wiele innych, ciekawych gatunków. Swoje wolne pięć minut przeznacza na realizację swoich pasji, bieganie, tworzenie własnych tekstów i spędzanie czasu z przyjaciółmi.

Related Articles

4 Comments

  1. No to ja czegoś nie rozumiem. Zanim zaśpiewała słychać było w głosie zadyszke a zaśpiewała bardzo dobrze. To ja w takim razie stanawiam się jak to jest że na koncertach nawet wolne piosenki lecą z playa… Innych zaśpiewa a ze swoimi piosenkami ma problem?😏 Ale cieszę się!😍

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *