Dział NewsZ życia gwiazd

Britney Spears chce tworzyć dla młodych artystówZaledwie kilka dni temu oficjalnie ogłoszono, że Britney Spears została twarzą wiosennej kampanii marki KENZO. Z tej okazji, księżniczka popu udzieliła wywiadu dla francuskiej edycji magazynu Grazia, w którym opowiedziała, na czym chciałaby się obecnie skupić w swojej twórczości.

Najnowszy numer czasopisma Grazia z Britney Spears na okładce trafił do sprzedaży w piątek, 23 marca. Wywiad z gwiazdą popu miał w szczególności na celu promocję paryskiego domu mody KENZO, którego wokalistka właśnie została twarzą, ale nie zabrakło też miejsca na pytanie dotyczące jej planów zawodowych na najbliższy czas. Britney przyznała, że obecnie chciałaby się skupić na pisaniu tekstów dla innych artystów, aniżeli tworzyć piosenki na swój 10. w dorobku krążek studyjny. Wyznała również, że młode pokolenie zdecydowanie bardziej ją inspiruje.

– Czy zaprezentujesz wkrótce jakieś nowe utwory?

Nie wiem, chciałabym pisać dla innych ludzi. Mamy obecnie wielu wspaniałych artystów i chciałabym pracować z młodym pokoleniem. To oni chcą eksperymentować. Starsi są bardziej sterani/zużyci, nie zawsze wkładają całe serce w to, co robią. Pracując z młodymi ludźmi, widzisz, jak lśnią i otwierają się [na nowe pomysły]. To o wiele bardziej interesujące.

Warto wspomnieć, że Britney Spears nie zawsze korzystała z utworów napisanych przez innych tekściarzy, tylko sama niejednokrotnie pisała w całości lub współtworzyła piosenki na swoje albumy, a także pisała dla innych. Między innymi utwór Whiplash w wykonaniu Seleny Gomez jest autorstwa Spears.

Tags
Show More


Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.