Dział WideoTeledyski

Nowy teledysk: BOKKA – Paper Fuse

20 kwietnia na rynku pojawił się trzeci album studyjny polskiej grupy BOKKA. Jako przedsmak wielkiej premiery, otrzymaliśmy drugi singiel zwiastujący płytę. Dzisiaj premierę miał teledysk.

W połowie kwietnia byliśmy światkami premiery drugiego singla promującego trzeci krążek BOKKI Life on Planet B. Nowy singiel nosi tytuł Paper Fuse i jest dostępny we wszystkich serwisach cyfrowych.

Teledysk do utworu miał premierę 9 maja.

BOKKI to polski zespół, grający muzykę alternatywną. Premiera ich najnowszego albumu Life on Planet B odbędzie się 20 kwietnia. Wcześniej wydali już dwie płyty – Bokka (2013) oraz Don’t Kiss and Tell (2015), za którą zdobyli nominację do nagrody Fryderyk. Formacja jest ciekawym zjawiskiem na polskiej scenie muzycznej. Nikt nie zna ich personaliów, a na koncertach muzycy występują w maskach.

Tags
Show More


Mateusz Plata

Studiuje na Uniwersytecie Gdańskim. Słucha bardzo dużo muzyki, głównie popu, ale nie skreśla żadnego innego gatunku. W szczególności interesuje go szwedzki pop i tamtejszy rynek muzyczny, toteż w jego słuchawkach najczęściej wybrzmiewają dźwięki płynące prosto ze Szwecji, począwszy od Zary Larsson, kończąc na klasykach takich jak ABBA czy Roxette.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.