Dział News BLACKPINK zapowiadają światową trasę koncertową. Na trasie również Europa

BLACKPINK zapowiadają światową trasę koncertową. Na trasie również Europa

Ich singiel DDU-DU DDU-DU można usłyszeć w reklamie Spotify, mają na koncie utwór nagrany z Duą Lipą. Już niebawem południowokoreański kwarter BLACKPINK ruszy w swoją pierwszą w swoją pierwszą ogólnoświatową trasę koncertową.

W Azji są jednym z najbardziej popularnych k-popowych girlsbandów. W 2019 członkinie BLACKPINK powalczą o międzykontynentalną rozpoznawalność i wyruszą w ogólnoświatowe tournée. Nadchodząca trasa koncertowa będzie trzecią częścią z cyklu występów promujących album Blackpink in Your Area.

W swoje pierwsze międzykontynentalne tournée Jisoo, Jennie, Rosé i Lisa ruszą pod patronatem marki KIA. Trasa swym zasięgiem obejmie Amerykę Północną, Australię i Europę. Chociaż szczegółowe daty i miejsca nie są jeszcze ogłoszone to na chwilę obecną występy grupy BLACKPINK potwierdzone są w Londynie, Berlinie, Barcelonie, Amsterdamie i Paryżu.

Arkadiusz Zroślak
Student zarządzania kultura i mediami na Uniwersytecie Jagiellońskim. Nie zamyka się w określonych gatunkach muzycznych, jednak najwięcej miejsca na playliście zajmuje pop zarówno w wersji mainstreamowej jak i alternatywnej. Baczny obserwator Eurowizji, który w wolnych czasie stara się szukać nowych bodźców muzycznych.

Popularne