Dział WideoWystępy na żywo

Björk wystąpiła w brytyjskiej telewizji pierwszy raz od 8 latIslandzka wokalistka Björk, znana  z takich nagrań jak It’s Oh So Quiet, Army of Me czy Hyperballad, pojawiła się ostatnio w jednym z programów w brytyjskiej telewizji.

Artystka gościła w talk show Later…With Jools Holland. Warto dodać, że był to jej pierwszy występ w telewizji od ośmiu lat. W programie tym Björk zaprezentowała dwie kompozycje: Courtship i The Anchor Song. Pierwszy z utworów znalazł się na jej ostatniej studyjnej płycie – Utopia. Premiera albumu odbyła się pod koniec 2017 roku. Druga piosenka pochodzi z krążka Debut. Płyta była pierwszym wydawnictwem Islandki nagranym dla wytwórni. W samej tylko Wielkiej Brytanii album nabyło ponad 600 tysięcy słuchaczy.

Tags
Show More


Zuzanna Janicka

Wielka pasjonatka muzyki, potrafiąca odnaleźć coś ciekawego w każdym gatunku. Autorka strony The-Rockferry, na której oprócz recenzji płyt znaleźć można całą masę innych muzycznych artykułów. Nałogowa uczestniczka koncertów. Wielka fanka Christiny Aguilery, Amy Winehouse, Kate Bush, Finka, Leonarda Cohena i zespołu The National.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.