Dział Wideo Björk wystąpiła w brytyjskiej telewizji pierwszy raz od 8 lat

Björk wystąpiła w brytyjskiej telewizji pierwszy raz od 8 lat

Islandzka wokalistka Björk, znana  z takich nagrań jak It’s Oh So Quiet, Army of Me czy Hyperballad, pojawiła się ostatnio w jednym z programów w brytyjskiej telewizji.

Artystka gościła w talk show Later…With Jools Holland. Warto dodać, że był to jej pierwszy występ w telewizji od ośmiu lat. W programie tym Björk zaprezentowała dwie kompozycje: Courtship i The Anchor Song. Pierwszy z utworów znalazł się na jej ostatniej studyjnej płycie – Utopia. Premiera albumu odbyła się pod koniec 2017 roku. Druga piosenka pochodzi z krążka Debut. Płyta była pierwszym wydawnictwem Islandki nagranym dla wytwórni. W samej tylko Wielkiej Brytanii album nabyło ponad 600 tysięcy słuchaczy.

Zuzanna Janicka
Zuzanna Janickahttp://www.the-rockferry.pl
Wielka pasjonatka muzyki, potrafiąca odnaleźć coś ciekawego w każdym gatunku. Autorka strony The-Rockferry, na której oprócz recenzji płyt znaleźć można całą masę innych muzycznych artykułów. Nałogowa uczestniczka koncertów. Wielka fanka Christiny Aguilery, Amy Winehouse, Kate Bush, Finka, Leonarda Cohena i zespołu The National.

Najnowsze wpisy

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.