Dział NewsDział WideoTeledyski

Nowy teledysk: Björk – Utopia

Björk nie przestaje promować swojego najnowszego albumu. Właśnie został opublikowany teledysk do tytułowego utworu z ostatniej płyty Islandki.

Björk- Utopia

24 listopada to data, kiedy to miała miejsce premiera dziewiątego albumu jednej z najpopularniejszych wokalistek pochodzących z Islandii, czyli Björk. Wydawnictwo Utopia promowane było wcześniej promowane przez The Gate oraz Blissing Me.

Za surrealistyczny, utrzymany w ciepłych kolorach teledysk do utworu Utopia odpowiadają Warren Du Preez oraz Nick Thornton Jones. Przedstawiona w nim jest utopia w sposób, w jaki postrzega ją sama wokalistka. W klipie pojawia się też islandzka, żeńska orkiestra fletowa, która została została stworzona przez samą Björk na potrzeby nowego albumu.

Tags
Show More


Arkadiusz Zroślak

Student III roku dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. Nie zamyka się w określonych gatunkach muzycznych, jednak najwięcej miejsca na playliście zajmuje pop zarówno w wersji mainstreamowej jak i alternatywnej. Baczny obserwator Eurowizji, który w wolnych czasie stara się szukać nowych bodźców muzycznych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Check Also

Close