Björk nie przestaje promować swojego najnowszego albumu. Właśnie został opublikowany teledysk do tytułowego utworu z ostatniej płyty Islandki.

Björk- Utopia

24 listopada to data, kiedy to miała miejsce premiera dziewiątego albumu jednej z najpopularniejszych wokalistek pochodzących z Islandii, czyli Björk. Wydawnictwo Utopia promowane było wcześniej promowane przez The Gate oraz Blissing Me.

Za surrealistyczny, utrzymany w ciepłych kolorach teledysk do utworu Utopia odpowiadają Warren Du Preez oraz Nick Thornton Jones. Przedstawiona w nim jest utopia w sposób, w jaki postrzega ją sama wokalistka. W klipie pojawia się też islandzka, żeńska orkiestra fletowa, która została została stworzona przez samą Björk na potrzeby nowego albumu.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułKylie Minogue zmieniła wytwórnię
Następny artykułMadonna zapowiada powrót na scenę
Arkadiusz Zroślak
Student III roku dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. Nie zamyka się w określonych gatunkach muzycznych, jednak najwięcej miejsca na playliście zajmuje pop zarówno w wersji mainstreamowej jak i alternatywnej. Baczny obserwator Eurowizji, który w wolnych czasie stara się szukać nowych bodźców muzycznych.